+ S I T E + ► SITE INFO

Hiatus?

21. ledna 2016 v 12:50 | Creative-Designs(Lucy)

Je mi líto, ale opět dávám Hiatus...Ne že bych, nechtěla na blogu pracovat, ale mám jisté problémy s počítačem a nejdou mi některé grafické programy, jak bych si přála. Take, nemohu asi dělat designy a podobně zatím. Třeba časem se to opraví. Vážně nevím, co stím je. Proto prosím omluvte mě, vím, že si říkáte, stejně toho tu moc nebylo, ale i tak štve mě to, protože i to málo, co jsem tu dala mě bavilo dělat, i když to nebylo tedy tak často.
Zkrátka s tím, teď nic nenadělám. Jen musím vyčkat, dokud se mi na to někdo nepodívá.

Hezké vánoce a Šťastný Nový rok

24. prosince 2015 v 9:19 | Creative-Designs(Lucy)
Hello, jak se máte? Koukám, toto uteklo, už jsou zase Vánoce 🎅🎄 (sice bez sněhu). 😂 Příjde, mi to jako včera, co jsme teprve vítali rok 2015. A už za pár dní, je tento rok fuč a máme zde další 2016. No nic, jen ve zkratce, protože dneska mám spousty práce ještě.
Všem, jsem chtěla popřát, překrásné Vánoce hezký Nový rok, ať se vám daří a máte se rádi. 😊


Omluva! Ale...

26. srpna 2015 v 17:01 | Creative-Designs(Lucy)
Aloha! Asi si říkate, jak to, že tady pořád nic nové není. Já vím, já vím. Hrozně mě to mrzí. Já nemám čas, momentálně dělat grafiku tady. Mám na práci, trochu jiné věci. A tak nevím, kdy zde něco nové, bude asi, až dodělám to, co potřebuji pro druhý blog. Což nevím, kdy přesně bude.
A ještě musím jit dokoukat seriály, co jsem změškala, jak jsem tu nebyla. Protože pak bych je nedohnala, když v zaří, už budou jistě nové díly. :D
Tímto se vám hrozně omlouvám....Blog neruším ani neodcházím, jen tu bude menší pauzička, než si vše dám do pořádku.
Ale pak se vratím, už mám nachystán i nový design, který jsem dělala, už předtím. Ale kdy, ho dám sama ještě nevím přesně.
Mno prostě uvidíme, ještě jak to vše udělám. :) Zatím se tu mnějte, já frčím...

Edit: Z mobilu 14.9.2015
Omlouvám se, ale pauza bude delší než jsem měla v plánu.
Momentálně nemám naladu pracovat na něčem, hlavně ne na grafice. Chytila jsem rýmu a tak ležím doma, už celý Víkend a celé télo mě bolí. A opravdu nenám ani myšlenky na práci a ještě musím nějak napsat povídku(Fanfiction), ale to taky nevím zda zvládnu. Uvidím! Kdyby ne, tak se to prostě opozdí. Nedá se nic dělat. Jdu si tedy raději zase lehnout...a snad budu brzy zase fit.

PoloHiátus od 15.6 od 10.7.

11. června 2015 v 10:37 | Creative-Designs(Lucy)

Ano mojí přátelé je to tak. Budu muset dát PoloHiátus...Samozřejmě, pokud bude v máých silách a stihnu to, pokusím se, co nejdříve něco přednastavit, než pojedu pryč. Nebudu mít sebou Notebook a tím, pádem ani grafické programy.
Leda tak mobil. Ale to nevím, zda tam bude internet. A ztoho důvodu se k vám nedostanu. Možná bych mohla vás objehnout, alespoň jendou týdně. Ale není to jisté, zaleží opravdu na tom, zda tam ten Internet bude, či spíš zda se také na ten internet dostanu.
Jedeme za rodinou, na návštěvu. Popřitom, zkusím něco málo nafotit, pokud to půjde. Takže si musím vše nachystat, jak chci, abych na něco nezapomněla. Znáte to. :D Takže mě proto prosím omluvte z jakých koliv kontrol věcí a tak.
Až se vrátím, pokusím se vám ozvat. A třeba i něco sepíšu, jaké to bylo a tak. Uvidíme! To je prozatím vše, co jsem chtěla.
Já se s vámi zatím loučím. A mějte se zde hezky dávajte na sebe pozor. :)

Jak to vypadá se mou a co plánuji...

27. ledna 2015 v 20:34 | Creative-Designs(Lucy)
(Můj oblíbený vatar. :D) Híííí, jak se máte? Musím se přiznat, že já docela dobře. Až na to počasí, už zase sněhu napadalo. Hrůza! Poté, jsem si říkala, už je klid...No ono zase dneska sních z deštěm byl a zima dala vědět, že je stále tu. Hezky jsem vymrzla, skoto na kost. :D Ale něco málo, jsem za to nafotila. :-P
No a teď, co se chystá. Chtěla bych zde nový design. Ale zárověň i nechtěla. :D Asi si teď říkáte, ta je blázen co. :D
Ne to tedy nejsem. :D Ale prostě přiznám se, že se mi design, už moc nezamlouvá. Je takový zimní, a to se mi, už nelíbí. :D A nějak trochu okoukaný. :-D Ale na druhou stranu, se mi na něm moc líbí Stana. Já prostě ty fotky s ní miluji. Tak se mi to nechce měnit. Když ona Stana vypadá na všem tak dobře. :D
A tak se vás ptám, co si myslíte vý? Mám začít pracovat na novém designu? Nebo, to mám ještě nechat tak?

Krásný Nový Rok vám přeji.

31. prosince 2014 v 23:59 | Creative-Designs(Lucy)
Abych celý článek napsala znova. Já blb, jsem ho nestihla uložit, když jsem omylem klikala vedle. To jsem celá já no...A proto mám raději Google v tomto, škoda, že mi tu ještě stále nejde. No, teď zpátky k článku.

Zkrátka a jednoduše, chtěla jsem vám popřát....Vše dobré do Nového Roku. Ať se vám vše splní, ať jste zdraví. Prostě, aby ste měly krásný to Rok a šlo vám vše jak si přejete. :) Mám vás moc ráda a děkuji za to, že tady chodíte a blog navštěvujete. :)

PS: Až se vrátím, dám vám pak vědět. :) A něco málo napíši. Momentálně stále nejsem k dispozici ještě.

Jak to bude přes svátky??? asi polo hiatus

23. prosince 2014 v 10:30 | Creative-Designs(Lucy)
Hí, jak se máte všchni? Zítra je již Štedrý večer to to uteklo, co. Chtěla jsem vám jen oznámit, že vám Přeji krásné to svátky, ať se vám splní vše, co chcete a pod stromečkem najdete, to co jste si přály. Já vám asi ještě zítra napíší, něco málo, možná nějakou sváteční báseň, bych zde dala spíš zítra, to by se hodilo...

Ale to není to hlavní, co jsem chtěla....Hlavní je, že zítra asi budeme ještě doma. Ale pak hned ve Čtvrtek jedeme pryč. A vratímse se asi, až někde 1. nebo druhého 2. Takže to bych vám pak napsala, až přijedeme. :) Protože tam asi nebude přístup na net.
Samozřejmě, ale jsem také zvažovala zda blog mám pozastavit, nebo ne. Asi to udělám tak, že zkusím něco přednastavit.
Takže půjdu pouvažovat, co bych vám sem vše dala.
To by bylo zatím vše asi, co jsem chtěla. Ještě bych jen dodala, omluvte mě s kontrol a obíhaní věcí, atad...Nevím fakt, zda tam bude přístup na net. A jestli nakonec i ano, tak asi na něj nedostanu. :3 Takže jen co se vrátím nějak všechny oběhnu a dám pak nějaký článek. :)

Hej, co se děje?

28. října 2014 v 13:43 | Creative-Designs(Lucy)
Hí, jak se máte. Doufám, že dobře. Vím, nic tu nepřibilo. Ale měla jsem nějakou práci doma. A tak nezbyl čas. Dneska, bych se chtěla vrhnout na menu. A možná ho trochu předělat. Ještě uvidíme, musím popřemýšlet, co a jak chci. Potom bych chtěla oběhnout nějaké své AFFS. A oblíbené blogy. A pak asi, zveřejním ještě něco grafické. Uvidíme, jak to stihnu. :) Tak to by bylo asi zatím vše. :)

Návrat? Jsem zde vítaná, nebo naopak, jste na mě zapomněly?

23. října 2014 v 10:39 | Creative-Designs(Lucy)
Tak jo, po dlouhé vahaní, zda se vrátit nebo ne...Jsem tady! Ano vracím se, bude tu jen pár změn. Dám vám vědět, na blogy, ještě...Ale to, až trochu později. Momentálně, i když mám občas poblémy s NB, se budu snažit, být zase aktivní. Nebude to třeba asi každý den, ale jistě to nějak vyřeším a budu se snažit být tu, co nejčastěji. :-) Držte mi palce, ať vše zládnu a doženu, co jse zda zameškala. :D Tak nic, jdu něco málo přidat. :-P A pak dokončím design...jen ho nedám teď hned, ale asi tak za pár dní. Jelikož, ty barvy, co jsem použila, by se hodily možná i jako vánočí, už. :D To, by tedy blo zatím, asi vše. :-)

Novinky, ale asi vás až moc nepotěší...

29. září 2014 v 14:57 | Creative-Designs(Lucy)
Hello People. No opět tady nic není a asi ani nevím, kdy bude. :-( Momentálně vlastně nevím, jak to ještě vše bude. Tento Víkend, jsem doma skoro ani nebyla. :-( No měly jsme toho, až, až. Ale raději, o tom ani mluvit nebudu. A zítra, nebudu doma skoro vůbec. :-(
Tak uvidíme, snad možná ve středu bych se tady mohla ukázat. Nevím, to jistě. Zaleží nakonec jak vše dopadne. Takže tak. Moc se všem tímto omlouvám.
a AFFS, prosím omluvte mě z kontrol a všeho. Budu, se ale snažit nějak, vás, alespoň občas oběhnout a zjistit, co je nové. :))

Edit: Omlouvám se všem...Pozastavuji na dobu neurčitou. AFFS, nemažte si mě, prosím... Momentálně nevím, kdy se vratím a jestli. Nemám náladu ani chuť dělat něco grafické. Doufám, že mě omluvíte a pochopíte to. Děkuji všem, kteří semnou spřátelili. Jsem moc ráda, že jsem vás ppznala. Nebojte se, jendou se vrátím. Jen mi dejte trochu času. Musím teď, přemýlet na jinými věcmi. Máme teď doma toho velmi hodně. To víte, když někdo umře, je to vždy tak těžké. Potřebuji prostě, trochu času, prostoru a klidu.(Gify nejsou moje) Jistě, vám dám vědět, jak nakonec vše bude a kdy se vratím. :)

Novinky aneb snad to není, až tak zlé...

25. září 2014 v 21:47 | Creative-Designs(Lucy)
Miluji Stana a Castle, proto ten avatar s ní. :-P Už se těším na S7. Zajisté to bude siper.

Ahojte mojim milí. No jo, nic moc tady nepřibilo, že? Já vím! A věřte, že mě to velmi mrzí...ale já prostě nemám náladu, zde nic dávat. Ani jinde dávat.
Doma to momenrálně, máme složitější. A když, už se dostanu na NTB, mám ještě i jinou práci a nestíhám udělat skoro nic.......Takže to asi bude tak, že tu prostě nebudou články každý den. Ale asi podle toho jak to bude vše, a jak budu stíhat. Samozřejmě AFFS, se pokusím obcházet stále jako do teď. Jen nebudu tolik činná na blogu. Je mi to líto, no. Prozatím, to musím udělat takto.
No to bude asi zatím vše, takže vám přeji, krásnou noc a hezký den, zítra. :))

Na skok aneb jak to jde..

12. září 2014 v 22:49 | Creative-Designs(Lucy)
Jak se máte? Co škola, jak vám jde? Já se mám tak půl-napůl. Doma pořád stejné. :-( Počasí také nic moc. Takže tak!
Mám na vás otázku? Google stále nefunguje, zatím! Což mě štve. V IE, to není tak zlé. Ale prostě to pro mě není. :-( Takže se táži vás. Mám si stahnout: A) Operu? B) Firefox?.
Co myslíte? Co bude lepší?

Co se děje? Že by Hiatus...ne to jiste ne.

8. září 2014 v 14:28 | Creative-Designs(Lucy)
Jak se dneska máte? Přiznám se, já nic moc. Alespoň je venku nádherně, což je super.

Hodně jsem uvažovala jak dál! Design hotový je téměř. Ale nevím, zda ho budu nastavovat v dohledné době. Momentálně prostě nemám náladu na nic. Máme rodinně problémy...A navíc blog mi nejde jak chci. Psát tady přes IE, to ne. To není pro mě. Zbytečně ho musím mít zapnutý, jen kvůli tomu a tím mi spomaluje jiné programy i NTB. :-(

Uvažovala jsem i o pozastavení na čas. Ale řekla jsem si, že ne. Spíše jen tu nebudu každý den, ale jenom někdy. Dokud se vše nedá dokupy a nebude i doma klid. Ale nebojte všechny SB, se budu snažit pravidelně obcházet. To můžu dělat i přes chrome. Prostě jen blog, nebude činný každý den, ale jen občas...Je to prozatimní! Takže se na mě nezlobte, omlouvám se! Momentálně to jinak nepůjde.

Schrnu to! Doma máme problémy...Blog po uvažení, nebude mít blog Hiatus. Adminka, tu nebude velice často, ale obcházet spřátelené blogy bude. :) Design, je téměř, ale nevím kdy nastavím ho. Asi až, si stáhnu někdy možná, nějkaký jiný prohlížeč. :) :( To je prozatím vše. Musím jít! Mějte se krásně a užívejte si dnešní zbytek dne. :)

Ach jo, když se daří, tak se daří...

2. září 2014 v 22:32 | Creative-Designs(Lucy)
Hiiii. Jak se máte? U nás pršelo a pak bylo jen mračno pořád...takže celkem nic moc. :-P Co škola? Asi to zatím šlo, co. No jo začátek je fajn, tedy ty 2 nebo 3 dny, kdy se ještě nic moc nemusí dělat. Jen sedí se a poslouchá, co jak. A pak je to teda, pořádná makačka. :-( NJN! Letos ty prázdniny utekly děsně rychle...Ale, co už no. Musíme to brát jak to je, a snažit se to nějak přežít. Takže vám všem, přeji hodně štěstí, aby jste vše zvládly a vydržely to.


Mám pro vás dobrou a méně dobrou zprávu.
Dobrá zní: Konečně jsem se tady dostala. Grafiku, jsem dneska nedělala. Nestihla jsem. A nový design nastavím, ještě nevím přesně kdy. Jelikož ještě tam musím dodělat, malinkaté úpravy.
Méně dobrá správa je to: Že jsem dávala ty aktualizace, co NTB požaduje. A momentálně, se nemůžu přihlásit na blog přes Google Chrom a musím používat Internet Explorer (Zrovna tento nemám ráda.) :3

Jsem sice ráda, že tu mám IE, ještě, že tak. Ale milejší mi je Google, prostě! :D Tak se všem omlouvám, že možná bude chtit čas, než si tady na to zvyknu v tom IE. A, že třeba tu nebude každý den něco. :-( Budu doufat, že to je jen přechodné a brzy to zase bude v Goole fungovat. :))

Sakra práce!

29. srpna 2014 v 21:06 | Creative-Designs(Lucy)
Jak to vše spackat. Moc se omlouvám. Vím dneska, tady nic není. Nebyla jsem doma. Krásně sluníčko svítilo a já se hezky prošla. :D A ještě šla něco nakoupit. :-P Ale to by nebylo přímo ono, že...
No taky jsem, procházela nějaké obchody jen tak, a koukala kde co mají. Zkoušela, jsem si něco, ale nic mic se mi nelíbilo zrovna. Jako naschvál, když jsem vycházela z obchodu...praštila jsem se nechtěně do loktu. A pak v druhém obchodě to samé, do stejného místa, ještě k tomu. A aby to nebylo málo, když jsem dorazila domů tak jsem se tam praštila znova, na to místo.
Je to hrůza, docela mě to bolí a štípe. Mám to trochu červené. Tak asi zítra budu odpočívat a nevím zda, udělám něco grafické. Už toto psaní, me tochu vyčerpává. A ještě jako na potvoru, je to ruka se kterou nejvíce pracuji. :-( Ach jo.
Ale jinak, jsem si teda den užila hezky, až na tu maličkost no. Naštěstí bylo dneska krásně a nepršelo. :)) Takže tak no...

Edit: 31.8.2014....Ruka je na tom lépe. Momentálně k nám přijela nečekaně návštěva. Takže, nemám čas něco dělat. :-( Zítra vám, ale snad napíši, co a jak. A něco málo, co jsem dělala! No, už musím běžet, takže zatím se mějte krásně. :)) A užíjte si krásný zbytek Víkendu. :)

Pauza a menší rekonstrukce.

28. července 2014 v 13:24 | Creative-Designs(Lucy)
Ano! Rozhodla jsem se, že si dám pauzu. Ale jen dneska asi. Původně, jsem měla jít ven, ale našla jsem nakonec. A tak jsem si to promysla. Udělám zde menší rekonstrukci. tedy hlavně v Menu. Ještě, to nemám, celé předělané...A možná brzy i nějaký nový design, se pokusím vytvořit. Uvidíme! :D

Omlouvám se, dneska už nic, ale snad zítra

16. července 2014 v 23:23 | Creative-Designs(Lucy)
Všem, se omlouvám....že zde dneska nic nepřibilo. Jsem hrozně unavená. A tak jsem jen, něco málo udělala. Spíše nedodělala. Zítra to dokončím snad. Momentálně, už půdu. Takže, krásnou noc všem. :) :-*
A jinak jak se máte? Je u vás také horko? U nás příšerné. :-/ No nic, už jdu takžě...XOXO.
Vidíme se doufám zítra. :-*

Konečné Rozhodnutí

15. července 2014 v 18:24 | Creative-Designs(Lucy)
(Avatar by: creative-designs.blog.cz) Velmi jsem uvažovala...vím tento blog, je o grafice převážně. Ale řekla jsem si, že zde budu i něco málo psát. Né povídy, nebo tak něco. Na to mám jiné...Ale, protě to co mě zaujme vždy, nebo co budu chtít rozebrat. Prostě nějaké, to téma.
Nevím, jetli se vám to bude líbit. Uvidíme! No já, ale tajně doufám, že ano. :) Děkuji za pozornost to je zatím, vše.
Nevím zda zde, ještě něco dneska dám Uvidím, jestli se mi bude chtít, ještě něco udělat. :D Když, tak, až zítra. :-P

New admin and info...

11. července 2014 v 0:06 | Lucy
Ahojte, zde je nová adminka. Tento blog, jak je už vidět, bude i nadále o grafice. Neříkám, že jsem dokonalá v grafice, ale snažím se. Brzy, pokusím se udělat, nějaký nový design. :) Moje pžezdivka bude Lucy. To je zřejmě prozatím vše. :-)

Zde, vám dám jeden song na doboru noc.

I'm Back ... Finally

25. května 2014 v 17:49 | Elsa
Po pauze 10 dnovej som sa rozhodla znovu vrátiť k blogu. Prepáčte že som tu nebola ale mala som iné povinosti
ako prvé chcem sa vam podakovať za 600 views na mojom videu. Ste skvelý ! ako druhé chcem vám povedať že bude nové video How To Drawing 0.3 ! ako tretie chcem vám povedať že budem robiť modnu značku.. ano budu to homemade tričká (like this) takze sa mate na čo tešiť a ma to nazov SurvivorIsBorn

taktiež som otvorila objednávky na dizajn zoberiem asi 2-3 ľudí

Ja viem som hrozne lenivá tak som skopčila vam len http! :D budem rada ked si objednáte...čo sa týka jednej veci tak toe že mam chuť spraviť nejaky fan blog možno o Jason Statham? Stallone? Hayden Christensen? alebo Hart of Dixie ♥ :D(Source-http://iheartbilson.tumblr.com/)
 
 

Reklama
Fancluby do kterých patřím:
|