►Povídky◄

Láska a sťěstí

29. června 2015 v 9:30 | Creative-Designs(Lucy)
Přednastavneno, pořád tu nejsem...
Procházka po ránu na čerstvém vzduchu. Přišlo jí to jako dobrý nápad...Papadla batoh, mobil a sluchátka. Nasadila se ji do uší, hudba ihned začala hrát. Píseň se ji líbila natolik, až si ji začala lehce pobrukovat.
Šla nějakou chvli, než se rozhodla si odpočinout...Sedla si nalavičku. Z batohu si vytáhla sendvič se sýrem a rajčaty.
Zakousla se do něj a přitom stále posluchla svou hudbu. Jen, co dojedla vytáhla si knihu a v klidu si začala pomalu číst. Poté se šla ještě trochu projít. Když dorazila domů, přítel, už tam byl, po noční. Byla ráda, že ho konečně vidí. Objala ho kolem krku a políbila. "Miluji tě", zašeptala mu. "I já tebe." Usmál se na ni...přitáhl si ji do náruče a jemně políbil na čelo.

Za stolem

26. května 2015 v 10:47 | Creative-Designs(Lucy)
Sedla jsem si za stůl. Otevřela notebook, jako to dělám vždy. Otevřela jsem si svůj grafický progrm, že bych konečně mohla něco zplodit. A jak minuty ubíhaly, nic se mi nelíbilo. Vše se mi zdálo stejné a nudné. Nechala jsem toho na chvíli, a zkusila se tedy věnovat něčemu jinému. Ať jsem se snažila sebevíce, nic nebylo to pravé.
Nakonec jsem si pustila pár songu a zaposlouchala se do nich. Poté jsem se cítila lépe a povzbuzeně. Rozhodla jsem se, že to dneska již zabalím. Když jsem se ráno probudila, cítila jsem se svěží a plná nápadu. Usmála jsem se a věřila si, že dneska to, už půjde všechno lépe.

Kop dítěte "Double Drabble"

21. ledna 2015 v 13:37 | Creative-Designs(Lucy)
Tiše seděla doma a hladila své břicho, které bylo oteklé. Snažila se tím zmírnit bolest, kterou jí dítě dalo při každém kopu.
Čekala na svého manžela, než se konečně vrátí. Jen on, jen on vždy dokázal uklidnit ji a dítě.
Stačilo jen, aby ho pohladil, poté zanechal tam několik polibků a ihned bylo vše lepší. Povzlechla si lehce, když mrkla na hodiny. Teprve bylo 13:00 a její manžel obvykle přijde, až v 15:00 z práce. Zvažovala, co do té doby.
A tak popadla knihu, kterou dostala od manžela jako dárek a začala číst. Tolik se vžila do děje, že si ani nevšimla a už byla v polovině, hltala každou část až do té poslední. Jen, co knihu zavřela cítila se mírně ospale, cítila jak se jeji oči pomalu zavíraly až nakonec usnula.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
No? Co si myslíte? Jaké to bylo? Snad to není tak přišerné. :D A někomu se to třeba i bude líbit.
Já nevím, prostě mě napadlo tohle. Přišlo to s čista jasna. A tak jsem psala a psala, až z toho vzinklo toto. No a ráda, bych znala váš názor na to. :)

Jen sex Double Drabble

21. listopadu 2014 v 23:28 | Creative-Designs(Lucy)
Přiznám se, neměla jsem, žadné nápady...Ale pak najdnou, mě to trklo a napsala jsem toto...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jen sex
Je to jen sex s ním a nic víc. Je to jen obyčejná touha, když jsem s ním. Ale to není to, co chci, to, co potřebuji.
Já chci lásku, chci něhu, chci být milovaná a chci milovat. On prostě není ten, se kterým tohle příjde. A tak jsem mu musela dát sbohem.
Bylo to těžké, protože on byl má první velká znamost, od vysoké. Ale musela jsem to udělat. Veděla jsem, že s ním šťastná nebudu. A tak jsem to raději ukončila dřív, než by bylo pak příliž pozdě.
Ten večer jsem sbalia všechny své věci, vydala se vstříc novému osudu. A cítila jsem, že jendou tu právou lásku opravdu najdu.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Omlouvám se za chyby...Nevím, co si myslíte? Co na to říkate? Podle mě nic moc...Ale nějak prostě nemám nápady nebo spíše mám asi nějaký lehký blok. Ale hodně mi v tom pomáhá kamarádka, když spolu mluvíme, dělá mi to radost. Ona mě vždy nějka povzbudí. Jsem ráda, že jsem ji pozanla...A jelikož, zítra asi nebudu mít čas a možná nebudu doma, tak jsem si říkala, že dám nějaký článek ještě dneska. :)

Ztracena v čase (Double Drabble)

18. listopadu 2014 v 13:30 | Creative-Designs(Lucy)
To mě, prostě tak napadlo. Tak jsem to sepsala. A tady to je krátké to Double drabble. Komentář potěší, snad se vám to bude líbit. :))

Vítr foukal mezi stromy. Seděla jsem pod nimi. A kochala se přírodou. Byl to nádherný pohed. Listí všude poletovalo.
Otevřela jsem si knihu a četla. Ani jsem si neuvědomila jak ten čas letí. Najendou sem koukala kolem sebe a všimla si, že se začalo pomalu smrákat. Rychle jsem popadla batoh, knihu a běžela domů. Než jsem došla, všimla jsem si, že se, už setmělo. Nalila jsem si šálek horkého čaje, který vždy s mamčou večer popíjíme a při tom si povídame občas. Naši nebyly dneska doma. A tak jsem se převlékla nachystala věci na zítřek a šla spát. Naštěstí, jsem žadné ukoly neměly.
Druhý den, jsem toho měla mnoho...Ale i tak jsem si opět našla čas, zajít do parku a dočíst zbytek knihy.

Tripple Drabble "Rodina a čas"

11. listopadu 2014 v 10:20 | Creative-Designs(Lucy)
Tripple Drabble "Rodina a čas"

"Miluji tě, zlatíčko" zašeptal ji táta před spaním. Bylo to tak vždy, přišel ji dát dobrou noc a zárověň pověděl ji pohádku.
"Taky tě mám ráda tati. Kdy příjde máma?" "Brzy zlato, zdržela se v práci. Víš, co, povím ti mezi tím pohádku. Co třeba tu, co máš tak ráda." Přikývla a jen tiše poslouchala. Táta začal mluvit, až nakonec usnula.
"Jsem doma, mrzímě to, zdržela jsem se v práci." "To je v pořádku, já to chápu. Vítej doma, lásko." Políbil ji sladce. Koukla se do pokoje a malá, už spokojeně spala, jako andílek.
"Řekni mi," pristoupila ke svému manželovy, který byl v ložnici již "Jak tohle děláš? Všechno tak stiháš.
"Povím ti něco...je to jen taktika. Prostě si rozvrhneš čas, jak můžeš, pak to jde samo. Podstatné je, že nějraději travím čas se svou rodinou. A to je nejduležitější."
"Och, já tě tak miluji." Zašeptala mu do ucha. "Mrzí mě, že jsem poslední dobou neměla tolik času. Slibuji, že od teď, budu nejvíce svého času, věnovat jen vám." "Dobře, beru tě za slovo."
"Jsem dneska tak unavená." "Pojď sem. Udělám ti baječnou masáž, co ty na to?" "Ta by se mi teď hodila. Jsi vážně užadný, víš to." "Jo, já vím, to je právě jeden z důvodů proč mě tak miluješ, ne." "Hmppp, jo jeden z mnoha důvodů, proč tě miluji." Líba ho na rty pořádně, před tím než, užívá si jeho báječnou masáž.
Je tak šťastná, protože ví, že má tu nejlepší rodinu. Má prostě lidi, kteří ji milují taková jaká je. A budou ji milovat nadále.

Konec
No řeknu vám, bylo to psáno tak trochu narychlo. Omlouvám se moc za případné chyby. Já jen budu prostě doufat, že se to alespoň někomu líbilo. Když tak zanechte komentář prosím, budu moc ráda. Abych věděla, zda má cenu i nadále psát nebo ne.
Tento článek je přednastavený. Jelikož nejsem doma a vratím se asi někde k večeru. Takže asi, nebu mít čas, už sem skočit. Přidám zde asi něco, ve středu nebo ve čtvrtek. Ještě uvidím, jak to bude.

Zamilovaná Double Drabble

6. listopadu 2014 v 15:09 | Creative-Designs(Lucy)
Zamilovaná
Cití šimrání v břiše. Je to docela zvláštní pocit. Nkdy se tak necítila, s nikým jiným. Jen on, on tohle dokáže.
Je to láska, pomyslela si? Musí to být láska, co jiného by to mohlo být. Usmíva se tiše, když si právě uvědomila, že láska ji konečně opravdu zasáhla. Je to jako blesk z čistého nebe. Tulí se k němu silněji a políbí ho na rameno.
"Jsi v pořádku," zeptal se ji. "V naprostém...Miluji tě." zašeptala k němu. Konečně se cití svobodněji, když to ze sebe dostala. Zdá se, že to je to, co potřebovala. "Taky tě miluji, tak moc." Políbí ji do vlasů. "Sladké sny, lásko." "Sladké i tobě."

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
No coříkáte? Právě mě to napadlo, tak jsem si řekla dám to tady...Zítra nevím, jestli se tu totiž ukážu...asi spíše ne. A o Víkendu taky nevím. Uvidíme ještě!
 
 

Reklama
Fancluby do kterých patřím:
|