Srpen 2015

Omluva! Ale...

26. srpna 2015 v 17:01 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Aloha! Asi si říkate, jak to, že tady pořád nic nové není. Já vím, já vím. Hrozně mě to mrzí. Já nemám čas, momentálně dělat grafiku tady. Mám na práci, trochu jiné věci. A tak nevím, kdy zde něco nové, bude asi, až dodělám to, co potřebuji pro druhý blog. Což nevím, kdy přesně bude.
A ještě musím jit dokoukat seriály, co jsem změškala, jak jsem tu nebyla. Protože pak bych je nedohnala, když v zaří, už budou jistě nové díly. :D
Tímto se vám hrozně omlouvám....Blog neruším ani neodcházím, jen tu bude menší pauzička, než si vše dám do pořádku.
Ale pak se vratím, už mám nachystán i nový design, který jsem dělala, už předtím. Ale kdy, ho dám sama ještě nevím přesně.
Mno prostě uvidíme, ještě jak to vše udělám. :) Zatím se tu mnějte, já frčím...

Edit: Z mobilu 14.9.2015
Omlouvám se, ale pauza bude delší než jsem měla v plánu.
Momentálně nemám naladu pracovat na něčem, hlavně ne na grafice. Chytila jsem rýmu a tak ležím doma, už celý Víkend a celé télo mě bolí. A opravdu nenám ani myšlenky na práci a ještě musím nějak napsat povídku(Fanfiction), ale to taky nevím zda zvládnu. Uvidím! Kdyby ne, tak se to prostě opozdí. Nedá se nic dělat. Jdu si tedy raději zase lehnout...a snad budu brzy zase fit.

Brushe palmy 01

4. srpna 2015 v 14:25 | Creative-Designs(Lucy) |  + F R E E || D O W N L O A D + ► BRUSHES
Híííí! Včera jsem zkoušela pár věcí v PS. A uvažovala, co udělat. A napadlo mě, že se dám, alespoň dvě udělané brushe, které můžete použít...(napříklat na Design nebo wallpapper, či jinou grafiku, kterou budete chtít dělat)
Jsou to Palmy. Ty se náramně k létu hodí. A mě se moc líbí...a tak nakonec jsem udělala brushe s palmami.
Fancluby do kterých patřím:
|