Červenec 2015

Léto ano! Ale všechno má své meze.

28. července 2015 v 17:15 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní

Je mi hroně moc líto, že toho tady nijak moc nemám, ale prostě, já nejsem stroj. A v tom vedru se zkrátka dělat nedá. Jako možná něco dobného snad ano. Jsem zkoušela nějaké drobné PNG. Ale toď tak vše. Jsem ráda, když venku trochu zafoukalo dneska, protože kdyby ne. Tak bych asi, už padla. Opravdu! Já mám ráda léto, slunce také moře atd...Ale nesnáším ty děsivé tepla, kde se nedá dělat nic, než sedět popíjet leda-tak studenou vodu a snažit se vydržet to vše, až do večera, kde v noci stejně ani nemůžete moc spát, protže to teplo prostě, vás pořád probouzí. A takhle je to pořád. A proto mám raději, když trochu pak sprchne a ovlaží se vzduch a tím trochu i zafouká. Jinak, bychom to asi opravdu nezváldy, kdyby jenom to děsné vedro panovalo.

Fre design with Suits

22. července 2015 v 15:19 | Creative-Designs(Lucy) |  + D E S I G N S + ► FREE DESIGNS
Tak a je to tu, po dlouhém přemýšlení a kombinovaní...Jsem udělala Free Design se seriálem Suits(Kravaťáci). Ten seriál prostě žeru. :D Fakt mě vždy pobaví, tak proto i ten design s ním nakonec.
Design jsem dělala ani nevím kolik přesně hodin. Než jsem se dneska, dopracovala ke konečnému výsledku. Hurá! Pořád mi se mi nelíbili kombinace barev a vše kolem. Několikráte jsem to vše předělala, než došla k tomuto výsledku. Snad se bude líbit. :)

Design je v: Šedé,Červené,Bíle
Dělaný v: PS, PFS
S kým: Seriál Suits

Popisky v menu dodělám, v případě, že by měl někdo zájem si ho vzít.
Bonusy: Avatar, ikonka. (+ pokud, by ste ještě něco potřebovaly "třebas png do článku nebo tak" dodělala bych vám to.)

Podmínky nemám nijak šložité. Stačí jen napsat, do komentáře, že design chcete i s popisky. A bude váš. Jediné oč vás žádám, nevydávejte ho za svůj. A měly by jste ho na blogu mít, minimálně jeden týden. To je opravdu vše. :3

Já nevím...

14. července 2015 v 17:53 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Zkouším a zkouším ty designy. Ale ono ne a ne, to jít jak bych si přála. Prostě buď je to, že se mi nelíbí barvy a nebo zase, třeba rozvržení, či stránka nebo, nevím ským, protože bych pořád měnila fotky atd...Je to semnou hrozný. Asi bych prvně měla začít jen s PNG, nebo něčím drobným...a pak, třeba vyzkoušet opět nějký ten design. Je možné, že když jsem byla pryč vyšla jsem ze cviku? Já nevím, ale doufám, že snad ne. Asi to půjdu, preci jen trénovat ještě. A všem se omlouvám, že teď tady toho moc není. Ale doufám, že se to časem zlepší.
Fancluby do kterých patřím:
|