Červen 2015

Láska a sťěstí

29. června 2015 v 9:30 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Povídky◄
Přednastavneno, pořád tu nejsem...
Procházka po ránu na čerstvém vzduchu. Přišlo jí to jako dobrý nápad...Papadla batoh, mobil a sluchátka. Nasadila se ji do uší, hudba ihned začala hrát. Píseň se ji líbila natolik, až si ji začala lehce pobrukovat.
Šla nějakou chvli, než se rozhodla si odpočinout...Sedla si nalavičku. Z batohu si vytáhla sendvič se sýrem a rajčaty.
Zakousla se do něj a přitom stále posluchla svou hudbu. Jen, co dojedla vytáhla si knihu a v klidu si začala pomalu číst. Poté se šla ještě trochu projít. Když dorazila domů, přítel, už tam byl, po noční. Byla ráda, že ho konečně vidí. Objala ho kolem krku a políbila. "Miluji tě", zašeptala mu. "I já tebe." Usmál se na ni...přitáhl si ji do náruče a jemně políbil na čelo.

Tangle Teezer, recenze?

22. června 2015 v 14:39 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Od všeho trošku◄
Tangle Teezer, recenze?

Slyšeli jste, už o Tangle Teezer "Salon Elite"...pokud ano, pak tedy víte, že je to kartáč na vlasy...O kterém bych ráda mluvila.
Já se přiznám, pořád jsem všude o něm slychávala. A pořád něvděla, co dělat zda si ho koupit nebo ne. A jaký si vlastně zvolit. Je jich několik druhů. Přeci jen znáte to, není to nějaká levná zaležitost. Ale mi si teď povíme o tom, co mám já.

Dlouho, jsem tedy ještě otálela a stále si je prohlížela. Až, se mi nakonec naskytla šance, koupit si ten vysněný kartáč, o kterém jsem tolik slyšela. Byl v akci a tak jsem ho mohla mít. Super! "Poveděla jsem si". Teď, už jen doufat, že bude opravdu tak dobrý a nebude žadný problém. Takže jsem si běžela objednat, ten: Tangle Teezer Salon Elite.
Než mi přišel, nezvozita z toho jaký bude, se stále stupňovala. To víte, mám husté vlasy a ne vše mi dělá nejlépe. A už z toho důvodu, jsem si řekla zkusím ho a uvidím.

Když konečně nastal ten den, a já si běžela vyzvednou ho, byla jsem na rozcestí, zda jsem udělala dobře a nebo šptně.
Ono to znáte, jak člověk je z nových věcí vždy nervozní a nejistý. Protože neví, zda udělal dobou koupi nebo ne a tak...

Takže jsem s ním konečně dorazila domů. Rozbalila to a běžela ho vyzkoušet. Ze začátku mi přišel trochu větší do ruky a tak. Takže, jsem byla ještě více nezvoznější, ale nakonec nervozita ustala poté, co jsem jej vyzkoušela.
Na začátku to šlo obtížněji, než jsem si myslela...Ale jak jsem to zkusila, poté druhý den a v klidu, už to bylo OK.
A pak, když jsem si umyla vlasy a použila jsem ho, bylo to nejlepší, co jsem kdy na vlasy použila.
Ne jen, že dělal dobrou práci...ale také, vám lehce promasíruje hlavu a navíc mi přičlo, že mé vlasy jsou lehčí a volnější.
Vážně jsem s ním moc spokojenaá. :))

Povím vám, že ten kartáč s tojí za to, a už bych ho nikdy nemělnila. Udělala jsem opravdu skvělou koupi a stálo to za to.
Vřele vám ho doporučuji, hlavně také těm, co se jim hodně kudlí vlasy, nebo nejdou jen tak lehce rozčesat.


Stan Walker - Choose You

19. června 2015 v 14:30 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Přednastaveno, nejsem ještě tady...

Song, co se mi líbil. A snad bude i vám

Kofola: "Mmmm"

16. června 2015 v 19:40 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Od všeho trošku◄
Články jsou přednastaveny. Já tady, nejsem.
Kofola...Kdo by ji neměl rád, že. :D Tolik příchutí, člověk neví, co si zvolit.
Vždy jsem doposud měla jen originál...

Ale jak jsem poslouchala všude o té Višňové, tak jsem si říkala ochutnám ji. A přiznám se, že byla fajn. Měla opravdu příchuť Kofoly a Všině...Ale Originál je originál. Měla jsem také možnost, ochutnat tu Meruňkovou. Bála jsem se toho, jaká bude a zda mi bude chutnat...A přiznám se ta mi tedy moc chutnala. Cítila jsem z ní ty Meruňky a kofolu. Rozhodně si ji ještě v budoucnu opět koupím.
Podle mě, by ale klidně i stačila originál, ty příchutě navíc, nejsou ani potřeba.

A co vy máte rádi Kofolu? Už jste, zkusily i jiné příchutě? Nebo raději pijete, něco iné?


PoloHiátus od 15.6 od 10.7.

11. června 2015 v 10:37 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO

Ano mojí přátelé je to tak. Budu muset dát PoloHiátus...Samozřejmě, pokud bude v máých silách a stihnu to, pokusím se, co nejdříve něco přednastavit, než pojedu pryč. Nebudu mít sebou Notebook a tím, pádem ani grafické programy.
Leda tak mobil. Ale to nevím, zda tam bude internet. A ztoho důvodu se k vám nedostanu. Možná bych mohla vás objehnout, alespoň jendou týdně. Ale není to jisté, zaleží opravdu na tom, zda tam ten Internet bude, či spíš zda se také na ten internet dostanu.
Jedeme za rodinou, na návštěvu. Popřitom, zkusím něco málo nafotit, pokud to půjde. Takže si musím vše nachystat, jak chci, abych na něco nezapomněla. Znáte to. :D Takže mě proto prosím omluvte z jakých koliv kontrol věcí a tak.
Až se vrátím, pokusím se vám ozvat. A třeba i něco sepíšu, jaké to bylo a tak. Uvidíme! To je prozatím vše, co jsem chtěla.
Já se s vámi zatím loučím. A mějte se zde hezky dávajte na sebe pozor. :)

Zella Day - Hypnotic

4. června 2015 v 13:40 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Náhodně jsem zaslechla tento song a zalíbil se mi! Snad bude i vám. :))Odkaz:Zella Day - Hypnotic

Dáš si fofolu?

1. června 2015 v 10:47 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Od všeho trošku◄
Viděli jste ty reklamy? Vážně dobré. :DOdkaz: Kofola

Odkaz: KofolaCZ

Mám ráda ty reklamy, na fofolu. :D Vždy se u nich tak pobavím. :-P :D
Fancluby do kterých patřím:
|