Duben 2015

Dokončuji, nestíhám + básnička

30. dubna 2015 v 20:13 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Básničky◄
Omlouvám se, od pondělí prakticky, spíše naposledy Uterý do opoledne ještě, jsem se na počítač nedostala. Až dneska, konečně. Vůbec nestíhám. Zjistila jsem, že sem zmeškala dosti dílů svého seriálu....takže to musím dohánět vše, protože pak bych se v tom, už ale úplně ztratila. Vím, písmo jsem nestihla opravit...asi to půjdu udělat teď rychle změním jinou barvu.

Jaro letos překvapilo.
Teplo naštěstí velké nebylo.
A tak vše pomalu kvetlo.
Až se to nakonec, všechno krásně rozkvetlo.

Je to krásná podívaná.
Barevnosti je také dosti
Vůně všude plno.
Užívám si to naplno.

Design 05 Jarní (Karamelka)

27. dubna 2015 v 18:22 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► PAST DESIGNS
Konečně jsem to nastavila...to tedy, ale trvalo, co. :D Prostě nemám ráda, nastavení designu. Hlavně pro mně. Jak je nastavuji někdy třeba někomu jinému, tak to jde...Ale, když je dávám u mě, je to kříž, pokaždé. :D

Zde zkrátka je nový polo jarní design...Asi se ptáte, proč tohle a tak...Řeknu vám to: Tento design, byl jen ukázkový pro Karameku. A tak aby mi nestál v NB zbytečně jen tak, dohodly jsme se, že ho mohu použít zde na blogu. Na designu, jsou převážně použité fotky od Karamelky a i ty věty jsou od ní. Až na tu o Boothovy...Je to prostě vše, co charakterizuje její blog. Ale tak trochu i ten můj. :D A doplinila jsem to nějakými těmi brushes atd.

Zde vidíte i náhled.

Design je v modro, světle modro a oranžovo barvě.
Doba výroby asi 4 a půhl hodiny + ještě nastavení ani se neptejte :D
Spokojenost 80%

Nevím jestli se vám bude líbit. Ale mohu alespoň doufat, že ano. Nejvíce se mi na něm asi líbi ty vlnky v menu, motílci a tak. :D Prostě a jednoduše, zde je a hotovo.
Povím vám, že další design nevím kdy nastavím...asi, až se mě bude opět chtít...Protože, si to řekněme narovinu, to nastavovaní pro mě asi není. :D Budu to muset vylepšit...Kdysi mi to šlo mnohem lépe. Asi jsem trochu vyšla s cviku.

Nikdy se neradujte předem. A nepřechvalujte ihned, co vám jen nedávno přišlo do rukou.

24. dubna 2015 v 18:43 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Tak jak říká nadpis...Nikdy se neradujte předem. A nepřechvalujte ihned, co vám jen nedávno přišlo do rukou.

Jak jsem vám nedávno psala, že jsem dostala jako dárek mobil. Tak jsem se, asi, až příliž radovala. Ono vše jde téměř jak má...Ale večer, se připojím na wifi, jako to dělám vždy. A ono nic...Nevím, co se stalo. Mačkat, jsem snad nic nemačkala. Ale prostě pořád mě to nechce nakosčit. A hlasí odpojeno a, že ověření se nezdařilo, či co. :-( I ráno to dělalo tak, a teď také.
Fakt nevím, co stím. Zkusila jsem jit dneska ven, kde mají free wifi, abych věděla, zda to tam také bude dělat. Ale tam to šlo, když jsem to zkoušela.
Já opravdu nevím, co tím. Jen doufám, že to nebudu muset reklamovat. To by mě naštvalo! Vše přetahovat jinam a tak. A poté nanovo, zase vše stahovat. No prostě, hrůza by to byla. Ach, kéž by se to nakonec nějak vyřešilo.
Abych řekla pravdu, čím modernější technika, tím horší. Někdy se mě zdá, že starší modely a věci, byly lepší.

Moc se vám také omlouvám, že jsem tady nic nepřidala. Nestíhala jsem tento týden. Měla jsem toho trochu víc, než jsem myslela. A pak ještě toto, no hrůza prostě...Snad brzy, bych se opět měla do něčeho pusit, aby to tu jen tak nestálo.
Uvidím ještě, co a jak. :) Doufám, že brzy se vám opět ohlásím, s něčím novým. :D :)

Jarní design 01

10. dubna 2015 v 11:18 | Creative-Designs(Lucy) |  + D E S I G N S + ► FREE DESIGNS
Aloha! Jak jsem říkala, že vám zde něco dám, tak tady to máte...Udělala jsem jeden Jarní dalo by se říct, i Letní design.
Snad se vám bude alespoň trochu líbit. :) I když mé designy nejsou tak překrásné jako ty od AnneR. Ona je má prostě vždy dokonale a perfektní. :-P No prostě tady, je ten design, nebo spíše ukázka designu.
Dělaný byl v PS. Možná je jednodušší, ale já prostě ty jednoduché ráda.
Doba výroby + mínus 4 hodiny...

Je v barvách zelených. Které se na Jaro hodí. Konečně se dneska trochu víc vylepšilo počasí. :D Jsem ráda. No, ale zpět k designu.

Popisky v menu dodělám, v případě, že by měl někdo zájem si ho vzít.
Nahoře místo toho textu, také budou popisky, kteteré bych také dodělala, pokud by si ho někdo tedy vzal.
Bonusy Avatar, ikonka.

Podmínky nemám nijak šložité. Stačí jen napsat, do komentu, že design chcete i s popisky. A bude váš. Jediné oč vás žádám, nevydávejte ho za svůj. A měly by jste ho na blogu mít, minimálně jeden týden. To je opravdu vše. :))

Já musím letět, dneska spěchám a nestíhám, už téměř nic. XOXO
Snad v pondělí, bych mohla zde něco přidat. :)

Demi Lovato Nightingale

8. dubna 2015 v 11:16 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Aloha! Jak se mate. Unas je stále pod mrakem chvíli hrůza. Snad se to vyčasí brzy...Už bych ráda trochu toho sluňíćka...
Ještě jsem chtěla....zde vám dam jeden song. Který mam ráda. Píši jen narychlo z mobilu...možna zítra nebo pozítří bych zde mohla něco dát. :)

Happy Easter :)

3. dubna 2015 v 23:42 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► PNG
Chtěla jsem vám popřát všem Krásné velikonoce "Happy Easter". Užíjte si je, ať, už doma s rodinou, z přáteli, nebo někde nadovolené. :) Zkrtáka si to užíjte. :) Také dávejte na sebe pozor. :) xoxo Lucy.
Uděla jsem zároveň i takové, řekněmě s části PNG s Kristin Kreuk (Kráska a zvíře "BATB")

Líbí se vám to? Mě se hrozně líbila ta fotka, a prostě jsem neodolala a šla něco tvořit. :D No a vzniklo s toho toto. Myslím si, že snad, až tak špatně to není. :D Prostě bych řekla docela to ujde. :D

Nějaké to povídaní, no co vám mám říkát...

1. dubna 2015 v 19:39 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Básničky◄
Já vím, jsem příšerná a moc se vám omlouvám, všem. Nebyla jsem tu, jak bych měla. Když ono se toho, nakupilo mnohem více, než jsem myslela...A pak zase někdy, jsem měla pocit, že není nálada na nic, ani to obihaní se mě moc nechtělo.
+ jsem měla ještě jinou práci. Já vím, je to se mnou stašné, asi si říkáte. Také mám někdy ten pocit. :D Ne, ale opravdu posnažím se jak to půjde, abych se zase vratila do starých kolejí, a něco zde dávala nějak častěji.

Počasí je taktéž Aprílové jak víte...Je to prostě hrůza a děs. Jendou leje, vichr se přižene do toho se blýská se pak zase slunce a tak pořád dokola a dokola. Je to hrůza toto...Jako by se ta zima stále vracela a vracela. Ach! Kdy konečně, to už ustane, aby bylo trocha klidu. :3
No nic, já musím letět, mám totiž ještě něco na práci. :3 :-P
Fancluby do kterých patřím:
|