Březen 2015

Carlos Baute - Colgando en tus manos

24. března 2015 v 18:41 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
To je zase doba, co jsem tu něco dola, co. :D Já vím, mrzí mě to. Momentálně vám tady, dám je jeden song, co jsem zaslechla nahodou nedávno a docela se mi líbil.

PS: Nebojte, já budu se snažit, být tady s vámi brzy opět...Je toho mám trochu více teď, než jsem si myslela. Musím dodělat designy, které jsem, už dávno měla mít. Je to totiž, už nějaká ta doba, co jsem říkala, že změním design a ono pořád nic...Pak ještě píši a popřitom, ještě venku občas něco ofotím. Zkoukám mobil stále a zkouším i jiné věci. :D
No zkrátka, je toho trocha více...Ale, posnažím se, zase brzy něco tady přidat, aby to tu nezůstalo, jen tak.
Asi vás oběhnu některé a mrknu se, co je nové u vás. :) No nic, nebudu jak vás, tak u sebe déle zdžovat, myslím, že to stačí, i tak nevím, co jiné bych vám ještě řekla. :)

Nový přírustek....

10. března 2015 v 11:58 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Híííí, moc mi je líto, že tu nejsem teď...Ale, vše má svůj důvod. Zná te to, že když dostanete něco nové, máte chuť si s tím hrát a nepustíte to, dokud nevíte, co vše tam najdete. Příznám se, ještě pořád jsem s toho trochu zmatená...ale snad časem si na to zvyknu. :DTady je ten opožděný dárek k vánocům + zárověň i k narozkám, které budou sice později, ale to nevadí. Jsem ráda, že ho již mám. :D
Včera jsme zaskočily ještě mrknout ty televize...A doufám, že dneska, bychom snad, už měly mít tu TV, co jsme vybraly. Taťka říkal, že večer pro ni zajde a donese ji.. Hurá, jsem tak ráda. Přiznám se, už mi šla hlava kolem s toho vybíraní a rozhodovaní a nic, co by tě zaujalo atd.
A to je také jeden z těch důvodů, proč tu nejsem. :D Ale posnažím se brzy zase něco přidat, nebojte. :D

Kup si TV, ještě aby jsi tak mohla najít tu pravou?

4. března 2015 v 9:47 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Ach ty obchody...Prostě se vám omlouvám, že prostě nepřádívám nic tady...Né že bych nechtěla...Já bych i chtěla! Ale problém je to, že prostě jsem naštvaná a unavená. Jak jsem psala nejde nám TV. A tak, jsem včera byly zase po těch obchodech a koukaly se na nějaké. Ale ono mi příjde, že prostě jaksi není nějaký ten výběr vhodných TV, které by se hodily.
Zdá se mi zkrátka, že je to jak v blázinci.
Prostě je to tak, že buď mají TV, vše co by člověk chtěl, ale zase cena je příšerná. Nebo je zase TV, která má z poloviny vše, co by čověk chtěl, ale zase není přesně to, co hledáte. Nebo je zase TV, větší, než je potřeba, nebo zase moc malá, nebo prostě nemá nic, co tam potřebujete. A ono ty levnější tedy spíše menší, to se asi zase neoplatí, když cenově ty větší, jsou i někdy lepší.
Je to prostě strašné, nedokážeme zatím najít tu pravou asi.
Když se ptáte na něco tak...Jeden vám prostě řekne to, druhý to, třetí to. Až citíš, jak ti s toho jde hlava kolem.
Mě se někdy zdá, že čím novější technologie tím horší. Ale pevně doufám, že nakonec se nám nějakou podaří najít.
A bude snad na chvíli klid. Protože fakt, jsem stoho, už unavená a znechucená.
Fancluby do kterých patřím:
|