Prosinec 2014

Krásný Nový Rok vám přeji.

31. prosince 2014 v 23:59 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Abych celý článek napsala znova. Já blb, jsem ho nestihla uložit, když jsem omylem klikala vedle. To jsem celá já no...A proto mám raději Google v tomto, škoda, že mi tu ještě stále nejde. No, teď zpátky k článku.

Zkrátka a jednoduše, chtěla jsem vám popřát....Vše dobré do Nového Roku. Ať se vám vše splní, ať jste zdraví. Prostě, aby ste měly krásný to Rok a šlo vám vše jak si přejete. :) Mám vás moc ráda a děkuji za to, že tady chodíte a blog navštěvujete. :)

PS: Až se vrátím, dám vám pak vědět. :) A něco málo napíši. Momentálně stále nejsem k dispozici ještě.

Balzámy Maybelline New York

29. prosince 2014 v 1:46 | Creative-Designs(Lucy) |  Fotím to, co vidím a také to, co mě zajímá.
Já tu nejsem, ale to již víte, pokud jste četly předešlé články...Tento článek je přednastaven. :) Až se vrátím dám vám vědět. :-)
Moje nové Balzámy na rty. Je to tak. Používala jsem Labello, jako vždy. Ale nějak mi to pak časem nepomohlo jak jsem potřebovala. Což je škoda. :3 :(
A tak jsm všude četla o těchto balzámech. Byl to jeden článek za druhým.
Tak jsem si řekla, poohlédnu se po nich a vyzkouším je. Měla jsem štěstí, že je měli i v akci.
Stačilo jen jednou dát n rty a ihned jsem si je oblíbila. Jsou vážně dobré a perfektně hydratují.
Jen ten modrý mám zatím nový. Ještě jsem ho nezkoušela. Jelikož jsem si ho teprve jen nedávno koupila a neotevřela ho ještě. Ale jistě bude super. Kdy i ty dva jsou.
Fakt vřele vám je doporučuji, jsou super a svou práci si dělají opravdu dobře. I Když jsou trohu dražší, což Labello, už pomalu taky dobíhá je, tak stojí za to. Když, už kvalitu a funkčnost tak rozhodně toto a nic jiné. :P

carling cider

26. prosince 2014 v 12:47 | Creative-Designs(Lucy) |  Fotím to, co vidím a také to, co mě zajímá.
Tento článek je přednastaven. Jak jsem vám psala nejsem tu, ale vrátím se asi tak 1 nebo 2.

Tak jsem tedy vyzkoušela ten Cider třešňový o kterém se tolik mluvilo. Nebylo vůbe lehké ho sehnat. :D Což se tedy, divím...Taky jsem vám to vyfotila. Musím se přiznat, že jsem se ze začátku bála jaké to bude. Jsem si říkala, kdo ví co. Ale pak jak jsem ho ochutnala. Jsem zjistila, že vůbec není špatný. Naopak byl dobrý a chutna mi. Takže si zase někdy koupím ho a dám. :) No, kdo má něco takové rád, kde je i chuť třešně, vřele doporučuji. :))


Svateční to den dnes je štědrý den

24. prosince 2014 v 11:47 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Básničky◄
Svátky prišly tak rychle.
Mi nestihly jsme skoro nic. Ale nezbavily jsme se tradic.
Trvalo nám to trochu déle.
Nakonec, ale vše dopadlo vesele.

Mi dostaly, to co chtěly.
A radosti jsme s toho měly.
Vše jsme ihned vyzkoušely.
Štěstím a smíchy málem onemněly.

Cukroví nám chutnalo.
Vše osatní také.
My těšily se zase,
až příšti rok oslavíme vše v pohodě a klidu.
Sejdeme se všichni znova doufejme že ve zdraví i vlásce.
Abychom mohly si vyprávět, co vše se zase přes rok událo.
A rozhodně toho nebylo málo.


Tak snad se vám teda líbila? :3 Mě docela jo. :D
Přeji vám všem, velmi krásné, pohodlné a spokojené svátky.
Ať dosnatete vše, co si přejete. Ať jste v pořádku a užijete si vše v klidu a veselí.
Mám vás ráda a děkuji, že zde vždy někdo zvítá a zanechá komentář. Moc mě to teší.
Vaše Lucy.

Jak to bude přes svátky??? asi polo hiatus

23. prosince 2014 v 10:30 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Hí, jak se máte všchni? Zítra je již Štedrý večer to to uteklo, co. Chtěla jsem vám jen oznámit, že vám Přeji krásné to svátky, ať se vám splní vše, co chcete a pod stromečkem najdete, to co jste si přály. Já vám asi ještě zítra napíší, něco málo, možná nějakou sváteční báseň, bych zde dala spíš zítra, to by se hodilo...

Ale to není to hlavní, co jsem chtěla....Hlavní je, že zítra asi budeme ještě doma. Ale pak hned ve Čtvrtek jedeme pryč. A vratímse se asi, až někde 1. nebo druhého 2. Takže to bych vám pak napsala, až přijedeme. :) Protože tam asi nebude přístup na net.
Samozřejmě, ale jsem také zvažovala zda blog mám pozastavit, nebo ne. Asi to udělám tak, že zkusím něco přednastavit.
Takže půjdu pouvažovat, co bych vám sem vše dala.
To by bylo zatím vše asi, co jsem chtěla. Ještě bych jen dodala, omluvte mě s kontrol a obíhaní věcí, atad...Nevím fakt, zda tam bude přístup na net. A jestli nakonec i ano, tak asi na něj nedostanu. :3 Takže jen co se vrátím nějak všechny oběhnu a dám pak nějaký článek. :)

Krásnou čtvrtou Adventní Neděli

21. prosince 2014 v 18:59 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
(Tak jsem dneska udělala nový Avatar...Který se mě hrozně moc líbí. Fakt nevím čím to je. :D Možná tou fotkou, jak se braly, nebo že tam jsou právě oni dva.) :D No, ale zpátky k článku. :P
Hííí, moji milí. Máme tu Čtvrtou Adventní Neděli. Nebo spíše, už se opět blížíme k Pondělí. :D Tak tedy přeci jen, vám opět přeji, krásnou Adventní Neděli. No a za pár dní vánoce? Tedy spíše, už jen za tři. :D
Tak co! Kdo se těší? Já musím říct, ano i ne. Ono je to tak, že těšit se těším...ale na druhou stranu ten zhon a vše kolem, tak ani mc ne. :D
No hlavní je, že dárky mám nakoupeny a zabaleny. Já svoje již dostala dříve, nějaké ty drobnosti znáte to. Takže letos, nevím, že bych ještě něco dostala i o vánocích pod stromek. Uvidíme, ale člověk nikdy neví, no. :D :3 To bude asi zatím vše. Budu končit...Ale pak tuším v Úterý by se tu měl objevit článek, který by jste měly si přečíst. :-)

Pro Karamelku oslava 6 let blogu...

16. prosince 2014 v 9:47 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Tento článek je přednastaven. Jelikož tu zřejmě nejsem. A včera jsem také neměla žadný čas. A dostala jsem se zde, až veřer. Tak jsem to rychle nastavila.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Je to již krásných a také neuvěřitelných šet let, co Karamelčin blog, je tu s námi. Musím se přiznat, že jsem za to moc ráda.
A jak jsem slíbila zlato, tady jsou ty dárečky pro tebe k těm 6 rokům a snad bude i mnohem, mnohem více.Chtěla jsem ti to dát, přesně dneska a ne o Víkendu, kdy jsi měla tu oslavu. :D Tak snad tě potěší a budou se ti líbit. :-)

První: Wall s přáním a vším, co máš ráda. Jsou tam dány tvé krásné fotky...Vybarala jsem jen některé. Snad nevadí.
Druhý: PNG Kytka podzimní.
A tady třetí...No prostě je to druhý text. Nakonec jsem dala oba, protože semi fakt líbilo no. :-P :D

Zde i málá básnička, pro tebe:
Prožila jsem s ním opravdu mnoho.
Každý článek jsem četla s potěšením.
Byl tu vždy, v těžkých, i lepších časech.
Za to jsem ráda, dodnes mě těší, když vidím novinky tam.
Miluji je všechny a u mě bude vždy vítán.

Zlatí, prostě ti přeji k blogu, ještě mnoho krásných chvil. Ať, už tam dáš cokoliv, se mnou počítej. Dobře víš, že tvé články jako i blog miluji a to se nezmění. :-*

Celeste Buckingham - Love in Your Soul +Krásnou třetí adventní Neděli

14. prosince 2014 v 15:30 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Všem se chci moc omluvit, že jsem tu nebyla. Měla jsem toho tento týden dost. A vůbc jsem nic nestíhala.
Až dneska jsem se tady dostala konečně. Dneska, už máme třetí Adventní Neděli. Takže vám tím, také chci popřát krásnou třetí Adventní Neděli. Ani se nenadáme a, už, jsou Vánoce prakticky tu. Jo, jo, utíká to vše nějak děsně rychle.
Za druhé, jsem chtěla říct, že nevím jak budu stíhat tento týden. Chtěli jsme jít mrknout na trhy tu nedaleko od nás. Takže to znáte, tím ztratíte skoto půlku dne. A pak ještě dokoupit nějaké drobnosti, které jsou potřeba. Tak uvidím jak to bude, ještě. A snad si najdu nějaký čas, sem něco dát.
No aby jste tu neměly jenom mé kecy, dám tady i nějakou hezkou písničku na poslech dneska. Snad se vám, bude líbit, jako mě.


Tak, co říkáte? Líbí se?

Šablony na fotky 03 + Krásnou druhou adventní Neděli

7. prosince 2014 v 14:51 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► SHAPES
Prvně bych vám chtěla říct, že máme již druhou Adventní Neděli, jsem dneska uvědmila. Tedy musím říct, že to fakt letí, strašně. Takže vám tedy přeji tu krásnu Adventní Neděli. I když počasí je nic moc u nás. Asi, už ale prozatím, ani lepší nebude, no. :D
:::::::::::::::::::::::
Tak a teď k tomu druhému hlavnímu, proč vlastně jsem i tu. Napadlo mě, že udělám něco grafické...Pořád jsem zvažovala, co přesně...A nakonec mě trklo, že udělám, šablony na fotky do článku. Jsou v barvách takových vánočních. A to se mi asi na tom nějak líbí prostě. Snad budou i vám. A řeba je někdo i využije. :D Jsou trochu jednodušší...Tady je prostě máte.
1
2
A 3, která je i s dárky. :D Kdy jsem je tam dala, moc se mi to nakonec zamlouvalo. A tak tam tedy, už ty dárky zůstaly. :-P

Používej libovolně. Neupravuj je nijak. A nevydávej za své.

Design with Stana Katic 04 (Polo-vánoční)

2. prosince 2014 v 21:08 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► PAST DESIGNS
Blog mě stále nějak občas odhlašuje. Děs a hrůza. Nevím, co to dělá. Musí se přiznat, konečně mám zabaleny všechny dárky. To je, pro mě super. Asi, už více ani kupovat nebudu. Myslím, že to stačí. Ale uvidí se ještě.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jednoduše je to tu. Konečně jsem dokončila ten nový design. Oficiálně je to číslo 3, jinak by to bylo číslo 4. Teda možná nebude sedět na 100%, ale nevadí. Dneska, už asi né, ale snad zítra dodělám popisky na horu. Byly by i dnes, jen jsem to špatně obřízla. To jsem zase celá já. :D No nic no, náhled tu dám také asi zítra...Bude to tak lepší.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Musím se přiznat, že děsně miluji Stanu, Nathana a Castle...Jsem velký fanoušek. A proto i design se Stanou. Stašně se mi také libíl tento shoot. Já prostě musela ten design s ním udělat...Hrozně se mi líbí i ty barvy jak to vše ladí a tak. ♥ Jsem sním velmi spokojena. Dávám mu 100%. Dala jsem tam nakonec i sních. Což, jsem se bála, že nakonec to nepůjde. :-P
Také chci říct, že fotky, byly použíté, odsud. No, tak tedy já půjdu, vidíme se zítra.

Edit: Taky máte tu ukázku designu. Zjistila jsem, že mi nakonec i sedí. :D Jen to chtělo upravit menu. :D :-D To jsem zase celá já, prostě. :-P A ještě musím dokončit popisky do menu a pak dodělám ty nahoře. Uvidíme zda to dneska všechno stihnu. Jelikož ještě něco mám, ale není to jisté...Tak jdu, se pusit, alespoň do toho menu. A snad dodělám aspoň to.
Fancluby do kterých patřím:
|