Tripple Drabble "Rodina a čas"

11. listopadu 2014 v 10:20 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Povídky◄
Tripple Drabble "Rodina a čas"

"Miluji tě, zlatíčko" zašeptal ji táta před spaním. Bylo to tak vždy, přišel ji dát dobrou noc a zárověň pověděl ji pohádku.
"Taky tě mám ráda tati. Kdy příjde máma?" "Brzy zlato, zdržela se v práci. Víš, co, povím ti mezi tím pohádku. Co třeba tu, co máš tak ráda." Přikývla a jen tiše poslouchala. Táta začal mluvit, až nakonec usnula.
"Jsem doma, mrzímě to, zdržela jsem se v práci." "To je v pořádku, já to chápu. Vítej doma, lásko." Políbil ji sladce. Koukla se do pokoje a malá, už spokojeně spala, jako andílek.
"Řekni mi," pristoupila ke svému manželovy, který byl v ložnici již "Jak tohle děláš? Všechno tak stiháš.
"Povím ti něco...je to jen taktika. Prostě si rozvrhneš čas, jak můžeš, pak to jde samo. Podstatné je, že nějraději travím čas se svou rodinou. A to je nejduležitější."
"Och, já tě tak miluji." Zašeptala mu do ucha. "Mrzí mě, že jsem poslední dobou neměla tolik času. Slibuji, že od teď, budu nejvíce svého času, věnovat jen vám." "Dobře, beru tě za slovo."
"Jsem dneska tak unavená." "Pojď sem. Udělám ti baječnou masáž, co ty na to?" "Ta by se mi teď hodila. Jsi vážně užadný, víš to." "Jo, já vím, to je právě jeden z důvodů proč mě tak miluješ, ne." "Hmppp, jo jeden z mnoha důvodů, proč tě miluji." Líba ho na rty pořádně, před tím než, užívá si jeho báječnou masáž.
Je tak šťastná, protože ví, že má tu nejlepší rodinu. Má prostě lidi, kteří ji milují taková jaká je. A budou ji milovat nadále.

Konec
No řeknu vám, bylo to psáno tak trochu narychlo. Omlouvám se moc za případné chyby. Já jen budu prostě doufat, že se to alespoň někomu líbilo. Když tak zanechte komentář prosím, budu moc ráda. Abych věděla, zda má cenu i nadále psát nebo ne.
Tento článek je přednastavený. Jelikož nejsem doma a vratím se asi někde k večeru. Takže asi, nebu mít čas, už sem skočit. Přidám zde asi něco, ve středu nebo ve čtvrtek. Ještě uvidím, jak to bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 11. listopadu 2014 v 18:51 | Reagovat

chyby se přehlédnou ;-) je to pěkné, povedené :-) snad opravdu dodrží slovo a bude více s rodinou ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fancluby do kterých patřím:
|