Listopad 2014

Krásnou Adventní Neděli + song...

30. listopadu 2014 v 18:09 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Sice trochu opožděně, protože se bliží již pomalu opět Pondělí....Ale i tak vám přeji krásnou Adventní Neděli.

A tady jeden vánoční song, který mám prostě moc ráda.
Odkaz pokud by vám to nešlo: Andrew Belle-Merry Little Christmas

Fifty Shades Of Grey | free design 0.1

27. listopadu 2014 v 16:30 | Creative-Designs(Lucy) |  + D E S I G N S + ► FREE DESIGNS
Tak tady je ten design. Je free. Trochu jsem to předělala...a je s Fifty Shades Of Grey. Kdo by ho chtěl stačí napsat.
Je takový jednodužší, ale mě se docela líbí.

Design je dělaný v šedo-modrém provedení. Je polo-zimní a podzimní.
+ Josu k němu bonusy (Tedy...Ikonka, Avatar a šblona). Kdo bude chtít mohu mu dodělat popisky.
Doba výroby: 4 a něco hodiny.
Spokojenost: 87 procent


Nějaké ty kecy, které jsem se snažila sepsat...

27. listopadu 2014 v 8:00 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Co napsat? To teda bude asi dost těžké. Nemám nějak nápady...Tak asi začnu něčím a uvidíme jak to půjde. :D

Za prvé, se omlouvám nebylo moc času na blog...Buď, jsme nebyly doma, nebo jsem zase měla jinou práci ještě.
Za druhé, koukám, že bych se měla věnovat opět i grafice, když, už jí tady na blogu mám. :D A tím chci říct, že jsem dělala jeden design. Měl být pro kamarádku...Jenže ono ji ho nakonec, dělal někdo jiný. Tak ho dám asi později do freedesignů.
Kdo ho bude pak chtít může si napsat a klidně mu ho nastavím :D
Za třetí, měla bych konečně vyměnit design, že...No dobrá vím, už o tom básním pěkně dlouho, ale jsem byla líná dát ho a dokončit drobnosti.
Za čtvrté, mám již vánoční dárky. Musím se přiznat, že jsem ráda. Protože schánět je na poslední chvíli, jako to bývá mým zvykem, by letos nevyšlo. :D Ne fakt, jsem ráda, že jsem to opravdu stihla vše v čas. Teď, jen nějak udělat a zabalit ty dárky. :D Aby mě neviděl nikdo. :3 :-P

To bude asi vše prozatím, tak koukám, že jsem přeci jen něco spatlala a napsala. :-P Tak půjdu teda, ale pak snad odpoledne, bych tu mohla ten free design dát. :D

Jen sex Double Drabble

21. listopadu 2014 v 23:28 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Povídky◄
Přiznám se, neměla jsem, žadné nápady...Ale pak najdnou, mě to trklo a napsala jsem toto...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jen sex
Je to jen sex s ním a nic víc. Je to jen obyčejná touha, když jsem s ním. Ale to není to, co chci, to, co potřebuji.
Já chci lásku, chci něhu, chci být milovaná a chci milovat. On prostě není ten, se kterým tohle příjde. A tak jsem mu musela dát sbohem.
Bylo to těžké, protože on byl má první velká znamost, od vysoké. Ale musela jsem to udělat. Veděla jsem, že s ním šťastná nebudu. A tak jsem to raději ukončila dřív, než by bylo pak příliž pozdě.
Ten večer jsem sbalia všechny své věci, vydala se vstříc novému osudu. A cítila jsem, že jendou tu právou lásku opravdu najdu.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Omlouvám se za chyby...Nevím, co si myslíte? Co na to říkate? Podle mě nic moc...Ale nějak prostě nemám nápady nebo spíše mám asi nějaký lehký blok. Ale hodně mi v tom pomáhá kamarádka, když spolu mluvíme, dělá mi to radost. Ona mě vždy nějka povzbudí. Jsem ráda, že jsem ji pozanla...A jelikož, zítra asi nebudu mít čas a možná nebudu doma, tak jsem si říkala, že dám nějaký článek ještě dneska. :)

Tag 0.1

20. listopadu 2014 v 15:39 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Od všeho trošku◄
Tag na který mě nominovaly....Zde můžete vidět, mé odpovědi.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Podmínky
- odpovědět na stejné otázky
- tag vymyslela Vall
- nominovat alespoň dva další lidi (klidně i víc)
================================================
Já byla nominovaná od AFFS Karamelky.
============================
Otázky a odpovědi
1. Oblíbený podzimní outfit?
Asi nejvíce...Tenisky, triko, mikina, bunda. Prostě spíše sportovní. :D

2. Nejoblíbenější bublanina?
Tak tu jsem neměla, už pěkně dlouho. Od babičky byla vždy super. Ale i od mamky...Bohužel, teď, by jsme ji dělaly, už jen s mamkou. :(

3. Svetr/mikina, který/á je pro tebe na podzim nejpohodlnější?
Těžko řít...Ale asi spíš mikina. Ty nosím nejraději. Ale mám i svetr a nosím ho ráda.

4. Oblibený podzimní produkt na rty?
Že bych měla nějaký oblíbený, to asi ne. Ale treba lesk od Miss sporty, je opravdu fajn. Nebo Rimel London, rtěnka, kterou jsem dostala, je opravdu super.

5. Písnička, která vystihuje podle tvého podzim.
Mmmmh, musím popřemýšlet...ale asi: One republic: Stop And Stare. Nebo Andrew Belle: In My Veins.
Ty mám velmi ráda. A podle mě se k podzimu hodí a trochu ho možná i vystihují. :D

6. Nejoblíbenější příchuť čaje?
No nejoblíbenější, to nemám. Ale třeba, nejvíce si dělám...Růžový pepř a pomeranč, nebo Višnový, Jahodový, Citron něco, Broskev, Jablečný zavin (tak nějak se to tuším jemnuje), zelený, ty jsou vážně super. Ale mám i jiné. :-P

7. Piješ na podzim raději horkou čokoládu, kafe a nebo teplou šťávu/vodu?
Jak čokoládu, tak kávu, přímo miluji. ♥ Takžě obojí. :-P

8. Jaké ovoce bys dala do koktejlu?
Asi jahody nebo banán či broskev.

9. Tvá typická snídaně?
Nejlepší asi...chleba s máslem a káva nebo někdy čaj. A mareláda(hlavně, když máme domací...ty jsou super.) To jím fakt často :D

10. Máš podzim ráda?
Ano, samozřejmě mám.

Nominuji.......

Ztracena v čase (Double Drabble)

18. listopadu 2014 v 13:30 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Povídky◄
To mě, prostě tak napadlo. Tak jsem to sepsala. A tady to je krátké to Double drabble. Komentář potěší, snad se vám to bude líbit. :))

Vítr foukal mezi stromy. Seděla jsem pod nimi. A kochala se přírodou. Byl to nádherný pohed. Listí všude poletovalo.
Otevřela jsem si knihu a četla. Ani jsem si neuvědomila jak ten čas letí. Najendou sem koukala kolem sebe a všimla si, že se začalo pomalu smrákat. Rychle jsem popadla batoh, knihu a běžela domů. Než jsem došla, všimla jsem si, že se, už setmělo. Nalila jsem si šálek horkého čaje, který vždy s mamčou večer popíjíme a při tom si povídame občas. Naši nebyly dneska doma. A tak jsem se převlékla nachystala věci na zítřek a šla spát. Naštěstí, jsem žadné ukoly neměly.
Druhý den, jsem toho měla mnoho...Ale i tak jsem si opět našla čas, zajít do parku a dočíst zbytek knihy.

Kde jsem byla?

12. listopadu 2014 v 16:47 | Creative-Designs(Lucy) |  Mé psaní
Dobře, tak začneme tedy článek psát, od začátku...Chtěla jsem totiž uložit ten článek do rozepsaných, ale jelikož mě předtím z blogu odhlásilo a vše je opět fuč. Sakra, sakra, sakra! Budu muset vždy kontrolovat, zda jsem přihlíášena nebo ne. Aby se, už snad nestalo.
Tak tedy, včera jse byly pryč konkrétně v Brně na výstavě "Bodies Revealed" Bylo to o lidském těle. Jak vše fuguje, jak to vypadá a podobně. Musím se přiznat, že jsem se na to moc těšila, chtěla jsem vědět, jak to vše bude. A tedy nelituji toho, že jsem tam šla. Protože jsem, se ne jen mnohé dozvěděla, ale i poučila. Bylo to fakt super. Rozodně vám to doporučuji. Je to vážně skvělý poznatek. Hodně se dozvíte a uvědomíte si, jak se chovat ke svému tělu tak...aby už nebylo pak třeba i příliž pozdě. Může tam prostě zjistit, jak špatný životní styl působí na vaše tělo. Jen nevýhodou je, že nesmíte nic fotit...a ani se ničeho dotýkat. Ale nakonec mi to nevadilo, i tak to bylo super a to je hlavní. :))
Tedy nejprve jsem tam vešly. Celkem to mělo 9 částí.
První nás tam čekala výstava mozku, ucha, páteře, nohou, kyčlí, hyžďě, čelisti, zubů. A celou kostu tam ukazovaly. Některé, byly i skutečné těla...jen je upravily. Například i ukazovaly: Kladívko, Třmínek, Kovadlinka. Bylo to uplně drobounké. Nebo naše ucho jak vypadá samostatně. Na kostře bylo dobře, vidět jak vypadá naše páteř ze zadu. celý mozek ukázaly ve jeho částech.
Pak byly ještě drobné kosti a srdce. Některé orgány, byly i rozřízlé na polovinu čí více, aby človek mohl vidět lépe jak to tam vše vypadá.
Potom, co jsem šly dále tam tuším...byly klouby, obratle, mícha, páteř...Nebo pánev, žaludek, střeva, opět tam byly i kostry člověka.
Když jseme šly dál byly tam byly tam tkáně, co máme v těle, srdce, cevy, jak proudí krev. Jak vypadá srdce, když se celé naplní krví, atd.

Jak jsme tedy pokračovaly dál byly tam plody dítěte. Jak vypadá a kdy se jeho orgány začnou vyvíjet. Když jsem viděla tuším 28, týden plodu. Mě prišlo to děťáko, teda už dosti velké. Musím říct bylo to oravdu fascinující.
Poté jsme přešly k další části. Kde tuším byly ogány můžské a také ženské. Opět tam myslím, byly i Kostry. Dozvěděli jsme se jak a k čemu, co slouží. Tuším i jak vypadá rakovina jater atd... Kousek opodál jsem viděly oči. Také jak vypadají plíce normálni a kuřáka...Musím říct, že to vypadalo trochu děsivě.
A už raději přejdeme na konec, kde bylo i celé tělo, rozdělané na poloviny, člověk mohl vidět, jak to vše vypadá.
Když jsem koukala na tu hlavu, která bylo rozdělaná na čtyři části myslím. Jsem si říkala, co teprve, když se stane, že někdo spadne a hlava mu rozbije i na několik kousků. To musí bít hrozné. Hlava je totiž pro nás dosti důlažetá jak víme. Tak jak i nohy, ruce, záda.

Dost zajímavé mi přišlo hlavně toto:
Kosti jsou silnější než ocel.
Nebo třeba: Srdce za den přečerpá osm tisíc litrů krve.
Ráno jsme asi o 1 cm vyšší než večer.
Nejtvrdší kost v lidském těle je čelist

Něco s toho samozřejmě známe již ze školy. Ale přiznám se, že některé věci, jsem vůbec netušila
Velice se omlouvám za případné chyby. Nebudu psát raději, už více. Protože přeci jen je lepší, když to vše uvidíte sami. Zkrátka jsem ráda, že jsem tam šla, byl to fakt skvělý poznatek a stálo to zato. :)

Odělovače mám použité od Karamelky. Za což, ji velice děkuji.

Tripple Drabble "Rodina a čas"

11. listopadu 2014 v 10:20 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Povídky◄
Tripple Drabble "Rodina a čas"

"Miluji tě, zlatíčko" zašeptal ji táta před spaním. Bylo to tak vždy, přišel ji dát dobrou noc a zárověň pověděl ji pohádku.
"Taky tě mám ráda tati. Kdy příjde máma?" "Brzy zlato, zdržela se v práci. Víš, co, povím ti mezi tím pohádku. Co třeba tu, co máš tak ráda." Přikývla a jen tiše poslouchala. Táta začal mluvit, až nakonec usnula.
"Jsem doma, mrzímě to, zdržela jsem se v práci." "To je v pořádku, já to chápu. Vítej doma, lásko." Políbil ji sladce. Koukla se do pokoje a malá, už spokojeně spala, jako andílek.
"Řekni mi," pristoupila ke svému manželovy, který byl v ložnici již "Jak tohle děláš? Všechno tak stiháš.
"Povím ti něco...je to jen taktika. Prostě si rozvrhneš čas, jak můžeš, pak to jde samo. Podstatné je, že nějraději travím čas se svou rodinou. A to je nejduležitější."
"Och, já tě tak miluji." Zašeptala mu do ucha. "Mrzí mě, že jsem poslední dobou neměla tolik času. Slibuji, že od teď, budu nejvíce svého času, věnovat jen vám." "Dobře, beru tě za slovo."
"Jsem dneska tak unavená." "Pojď sem. Udělám ti baječnou masáž, co ty na to?" "Ta by se mi teď hodila. Jsi vážně užadný, víš to." "Jo, já vím, to je právě jeden z důvodů proč mě tak miluješ, ne." "Hmppp, jo jeden z mnoha důvodů, proč tě miluji." Líba ho na rty pořádně, před tím než, užívá si jeho báječnou masáž.
Je tak šťastná, protože ví, že má tu nejlepší rodinu. Má prostě lidi, kteří ji milují taková jaká je. A budou ji milovat nadále.

Konec
No řeknu vám, bylo to psáno tak trochu narychlo. Omlouvám se moc za případné chyby. Já jen budu prostě doufat, že se to alespoň někomu líbilo. Když tak zanechte komentář prosím, budu moc ráda. Abych věděla, zda má cenu i nadále psát nebo ne.
Tento článek je přednastavený. Jelikož nejsem doma a vratím se asi někde k večeru. Takže asi, nebu mít čas, už sem skočit. Přidám zde asi něco, ve středu nebo ve čtvrtek. Ještě uvidím, jak to bude.

Zamilovaná Double Drabble

6. listopadu 2014 v 15:09 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Povídky◄
Zamilovaná
Cití šimrání v břiše. Je to docela zvláštní pocit. Nkdy se tak necítila, s nikým jiným. Jen on, on tohle dokáže.
Je to láska, pomyslela si? Musí to být láska, co jiného by to mohlo být. Usmíva se tiše, když si právě uvědomila, že láska ji konečně opravdu zasáhla. Je to jako blesk z čistého nebe. Tulí se k němu silněji a políbí ho na rameno.
"Jsi v pořádku," zeptal se ji. "V naprostém...Miluji tě." zašeptala k němu. Konečně se cití svobodněji, když to ze sebe dostala. Zdá se, že to je to, co potřebovala. "Taky tě miluji, tak moc." Políbí ji do vlasů. "Sladké sny, lásko." "Sladké i tobě."

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
No coříkáte? Právě mě to napadlo, tak jsem si řekla dám to tady...Zítra nevím, jestli se tu totiž ukážu...asi spíše ne. A o Víkendu taky nevím. Uvidíme ještě!

Kamarádka...

1. listopadu 2014 v 17:30 | Creative-Designs(Lucy) |  ►Básničky◄
Kamarádka karamelka,
to je ale pilná včelka.
Všechno má tak krásné.
Čte se u ní jako z básně.

Obrázky si prohlížím,
vždycky jen s nadšemím.
Pokaždé mě překvapí,
jak to má vše pěkné.
Ona prostě poklad můj je,
který jen tak nikde nenajdete.


Krátká to, ale vystižná báseň. Co říkáte? Doufám, že se vám tedy, alespoň trochu líbi. :))

Fancluby do kterých patřím:
|