Září 2014

Novinky, ale asi vás až moc nepotěší...

29. září 2014 v 14:57 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Hello People. No opět tady nic není a asi ani nevím, kdy bude. :-( Momentálně vlastně nevím, jak to ještě vše bude. Tento Víkend, jsem doma skoro ani nebyla. :-( No měly jsme toho, až, až. Ale raději, o tom ani mluvit nebudu. A zítra, nebudu doma skoro vůbec. :-(
Tak uvidíme, snad možná ve středu bych se tady mohla ukázat. Nevím, to jistě. Zaleží nakonec jak vše dopadne. Takže tak. Moc se všem tímto omlouvám.
a AFFS, prosím omluvte mě z kontrol a všeho. Budu, se ale snažit nějak, vás, alespoň občas oběhnout a zjistit, co je nové. :))

Edit: Omlouvám se všem...Pozastavuji na dobu neurčitou. AFFS, nemažte si mě, prosím... Momentálně nevím, kdy se vratím a jestli. Nemám náladu ani chuť dělat něco grafické. Doufám, že mě omluvíte a pochopíte to. Děkuji všem, kteří semnou spřátelili. Jsem moc ráda, že jsem vás ppznala. Nebojte se, jendou se vrátím. Jen mi dejte trochu času. Musím teď, přemýlet na jinými věcmi. Máme teď doma toho velmi hodně. To víte, když někdo umře, je to vždy tak těžké. Potřebuji prostě, trochu času, prostoru a klidu.(Gify nejsou moje) Jistě, vám dám vědět, jak nakonec vše bude a kdy se vratím. :)

Novinky aneb snad to není, až tak zlé...

25. září 2014 v 21:47 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Miluji Stana a Castle, proto ten avatar s ní. :-P Už se těším na S7. Zajisté to bude siper.

Ahojte mojim milí. No jo, nic moc tady nepřibilo, že? Já vím! A věřte, že mě to velmi mrzí...ale já prostě nemám náladu, zde nic dávat. Ani jinde dávat.
Doma to momenrálně, máme složitější. A když, už se dostanu na NTB, mám ještě i jinou práci a nestíhám udělat skoro nic.......Takže to asi bude tak, že tu prostě nebudou články každý den. Ale asi podle toho jak to bude vše, a jak budu stíhat. Samozřejmě AFFS, se pokusím obcházet stále jako do teď. Jen nebudu tolik činná na blogu. Je mi to líto, no. Prozatím, to musím udělat takto.
No to bude asi zatím vše, takže vám přeji, krásnou noc a hezký den, zítra. :))

Nickelback - Edge Of A Revolution "Song today"

24. září 2014 v 22:06 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Na grafiku nebyl dneska čas. :-( Tak jeden song, vám zde dám dneska. Mam ho moc ráda.
Je to Nickelback. Ty poslouchám, velmi často. :3 :D

Signatures 03 (Autumn)

20. září 2014 v 15:51 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► SIGNATURES
Opět, se vám hlasím? Jak se máte? Užívate si víkend? U mě no, asi nic nové...spíše pořád stejné. :-P

Tolik mě nadchly, ty PNG srdce podzimní, co jsem dělala. A tak jsem neodolala a řekla si, udělám opět něco s tématem podzim...No nakonec, jsem udělala dneska teda, 3 signatury! :3 :D

Co říkáte? Je to asi nic moc, že? No mě se celkem tedy líbili...To bude asi tím, že jsou takové jednodušši. Prostě nic složité a přeplácané. :-P Hlavně ta první mě nejvíce nadchla. :3

Jako vždy platí Neupravuj.
Pouze velikost, můžeš.
Nevydávej za své a uvěď zdroj...By: creative-designs.blog.cz

Pár PNG srdcí (Autumn)

18. září 2014 v 10:39 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► SHAPES
Omlouvám se, včera jsem vám, už nic nestihla dát. Nejrve jsem šla oběhnout AFFS, a potom ještě něco dělala. A ještě znova kontrolovala narychlo některé AFFS..A pak, už nezbyl čas. :-( To, už jsem šla pomalu spát...Ale dneska tady něco máte. Budu tady asi, až později. :))

Tak tu to máte. Dělala jsem PNG, srdce podzimní. Jelikož venku to i někdy takto vypadá. :D Takže tak no...

Co myslíte? Líbí se vám? Podle mě tak hrozné nejsou. Takže mě se to docela líbí, i když jsou trochu jednodušší no. Ale říká se přeci, v jednoduchosti je krása. :-P :3

Jako vždy platí
Neupravuj. Pouze velikost, můžeš.
Nevydávej za své a uvěď zdroj...By: creative-designs.blog.cz

Konečně to jde + song...

17. září 2014 v 17:58 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Konečně se o vyřešilo...a už funguje Google přihlašení se na blog. :-P Už jsem se bála, že to snad nedají dohromady. :-P A pak budu ztracena úplně. No doma, to je takové půl napůl stále.
Alespoň, jeden song vám tady dám. Jdu jíst totiž a pak sem asi, přidám něco grafické. :-* :

Zde je. Docela hezký song. ♥ No prostě...liíbil se mi celkem, tak si říkám, proč ho zde nedát. Je takový rytmický, takže tak. Prostě tady to máte a já jdu....

Na skok aneb jak to jde..

12. září 2014 v 22:49 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Jak se máte? Co škola, jak vám jde? Já se mám tak půl-napůl. Doma pořád stejné. :-( Počasí také nic moc. Takže tak!
Mám na vás otázku? Google stále nefunguje, zatím! Což mě štve. V IE, to není tak zlé. Ale prostě to pro mě není. :-( Takže se táži vás. Mám si stahnout: A) Operu? B) Firefox?.
Co myslíte? Co bude lepší?

Co se děje? Že by Hiatus...ne to jiste ne.

8. září 2014 v 14:28 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Jak se dneska máte? Přiznám se, já nic moc. Alespoň je venku nádherně, což je super.

Hodně jsem uvažovala jak dál! Design hotový je téměř. Ale nevím, zda ho budu nastavovat v dohledné době. Momentálně prostě nemám náladu na nic. Máme rodinně problémy...A navíc blog mi nejde jak chci. Psát tady přes IE, to ne. To není pro mě. Zbytečně ho musím mít zapnutý, jen kvůli tomu a tím mi spomaluje jiné programy i NTB. :-(

Uvažovala jsem i o pozastavení na čas. Ale řekla jsem si, že ne. Spíše jen tu nebudu každý den, ale jenom někdy. Dokud se vše nedá dokupy a nebude i doma klid. Ale nebojte všechny SB, se budu snažit pravidelně obcházet. To můžu dělat i přes chrome. Prostě jen blog, nebude činný každý den, ale jen občas...Je to prozatimní! Takže se na mě nezlobte, omlouvám se! Momentálně to jinak nepůjde.

Schrnu to! Doma máme problémy...Blog po uvažení, nebude mít blog Hiatus. Adminka, tu nebude velice často, ale obcházet spřátelené blogy bude. :) Design, je téměř, ale nevím kdy nastavím ho. Asi až, si stáhnu někdy možná, nějkaký jiný prohlížeč. :) :( To je prozatím vše. Musím jít! Mějte se krásně a užívejte si dnešní zbytek dne. :)

Ach jo, když se daří, tak se daří...

2. září 2014 v 22:32 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Hiiii. Jak se máte? U nás pršelo a pak bylo jen mračno pořád...takže celkem nic moc. :-P Co škola? Asi to zatím šlo, co. No jo začátek je fajn, tedy ty 2 nebo 3 dny, kdy se ještě nic moc nemusí dělat. Jen sedí se a poslouchá, co jak. A pak je to teda, pořádná makačka. :-( NJN! Letos ty prázdniny utekly děsně rychle...Ale, co už no. Musíme to brát jak to je, a snažit se to nějak přežít. Takže vám všem, přeji hodně štěstí, aby jste vše zvládly a vydržely to.


Mám pro vás dobrou a méně dobrou zprávu.
Dobrá zní: Konečně jsem se tady dostala. Grafiku, jsem dneska nedělala. Nestihla jsem. A nový design nastavím, ještě nevím přesně kdy. Jelikož ještě tam musím dodělat, malinkaté úpravy.
Méně dobrá správa je to: Že jsem dávala ty aktualizace, co NTB požaduje. A momentálně, se nemůžu přihlásit na blog přes Google Chrom a musím používat Internet Explorer (Zrovna tento nemám ráda.) :3

Jsem sice ráda, že tu mám IE, ještě, že tak. Ale milejší mi je Google, prostě! :D Tak se všem omlouvám, že možná bude chtit čas, než si tady na to zvyknu v tom IE. A, že třeba tu nebude každý den něco. :-( Budu doufat, že to je jen přechodné a brzy to zase bude v Goole fungovat. :))

Hvězdy nám nepřály film recenze...

1. září 2014 v 15:29 | Creative-Designs(Lucy)
Co vše se dělo přes víkend? Tak prvě jsem zjistila, že když se ještě jednou omylem praštíte na to místo, bolest a vše přejde rychleji. :-P A nevnímate to, už. :D A teď se vrhněme na skutečnost tohoto článku. :-D
Kdo zná Hvězdy nám nepřály? Jistě skoro každý...Počítejte s tím, že tam možná budou i nějaké Spoilery!
No, takže jsem věděla, proč se na to dívat nechci.
Ale díky no, řekněme jistému linku, jsem měla možnost vidět, tento tolik zmiňovaný film. A fuj, už ze začátku jsem se smála a pak hned na to, lehce brečela. Bylo to ndáherné, ale smunté zárověň. Tolik emocí v takovém to smutně-krásném filmu...to, už jsem dlouho nezažila. Moc se mi líbilo, to s těmi cigarety..."Já jsem si ještě nikdy žádnou nezapálil. Je to metafora, chápeš? Strčíš si zabijáka do pusy, ale nedovolíš mu zabíjet." Jak pak říkal v tom letadle, že je to jen Metafora a někteří to zřejmě nechápaly, či spíše nedokázaly nebo nechtěly pochopit. :D Jasné věděla jsem, že tady Happy End nebude. Jenže to bylo tak smutné...Když jí řekl, že má opět rakovinu. Když požádal ji částečně, aby napsala tu řeč na jeho pohřeb. Věděl, že umírá...že, už není cesty zpět. Sladké, bylo jak ji říkal, že ji miluje a nakonec také mu řekla že ho miluje. Nebo, když řekl: (Maybe Okay will be our always...Možná, dobrý bude naše vždycky.) Nebo, když říkaly "Okay Dobrý?" "Okay Dobrý?"
A pak když umřel, tam jsem vážně hodně rozbrečela...A ten konec, když Hanzel, četla ten dopis. Úplně dojemné.....Když to sledujete uvědomíte si, že život není vždy takový, jaký chceme aby byl.

Tento film vřele doporučiji. Opravdu stojí za to, se na něj mrknout. Budete možná brečet, nebo taky ne, každý to má jinak. Ale zajisté vás to dostane, a možná si uvědomíte jak dokáže být život občas dost krutý.
A někteří si možná říkají, že jejich život nestojí za nic. Ale, co teprve ti, kteří jsou na tom mnohem hůř, než my. :-(
Teda ještě musím říct, alespoň já, jsem na konci, chtěla nutně někoho obejmout. Byl to vážně skvělý a dojemný film. Rozhdoně, bych mu dala 10/10 bodů.

PS: Gifs, nejsou moje. Našla jsem je na tumblr, atd..Je mi líto, ale dneska nemám náladu ani dělat nějaké Gify.
Fancluby do kterých patřím:
|