ZRADA A LÁSKA (BATB)

20. srpna 2014 v 16:09 | Creative-Designs(Lucy)
Nevím, co mě to napadlo...Jistě každý z vás, zná seriál Kráska a zvíře "Beauty and the Beast". Běží to na Prima Love s sobotu večer. No prostě jsem se rozhodla, že bych napsala krátkou FF tedy FanFiction. Ano v mé hlavě to víří stále a tak jsem to musela udělat. Jen doufám, že se bude líbit a nebude to zase, tak přišerné. Je to trochu AU. Komentář by mě moc potěšil, ráda byhc totiž znala vaše názory. :)
_____________________________________________________________

FanFiction: Bude s Catherine Chandler(Kristin Kreuk) Vincent Keller(Jay Ryan).
Hodnocení: K,T možná trochu, M.
Jednorázová kapitola.
Název: ZRADA A LÁSKA

Přápad, který vyšetřovaly, se snad zdal neřešitelný. Opět ho potřebovala...ano, věděla, že jen Vincent, by mohl nějak pomoct a dostat je jistě na správnou stopu. Vzala auto a jela směrem ke Garaži, jako to dělala vždyky, když ho potřebovala. Vklouzla dovnitř okamžitě. Ani neklepala, byla tak frustrovaná, že nic nemají. "Hmm, Ahoj." Pozdravila ho tišeji. "Co tu děláš, říkal jsem, že zde, nemáš chodit. Jen když to je hodně důležité." "Já vím, omlouvám se, ale potřebuji poradit v případě."
"Promiň, ale dnes nemám čas, ani chuť něco řešit." "Vinci, stále se zlobíš kvůli tomu, co bylo minule." "Ne...to jsem ti již odpustil." "Vážně! Mě se zdá, že ne." "Hele, podívej se, skoro mě odhladily a chytly. Víš, co by se stalo. Proto nemám rád, když zde chodíš tak často...co když tě někdo sledoval." "Nesledovaly, ujistila jsem se" "Jak to víš, hmmm."

J.T.Forbes právě přišel s Notebookem v ruce. "Ooo, už zase je tady." "Jo, ale myslím, že již odchází. "Máš pravdu, neměla jsem tady chodit, byla to chyba. Myslela jsem, že mi pomůžeš, ale jak je vidět tak asi ne. Možná by sis měl uvědomit, co vlastně chceš." Sebrala svou tašku a ihned odešla."
"Takže, co to bylo." "Nic, jen chtěla pomoct s případem a já ji poslal pryč. Sakra!" "Hej klídek, myslím, že to bylo tahle lepší. Víš, že by tu správě neměla vůbec chodit. Ohrožuje nás tím, i sebe." "Já vím, ale prostě."

Pytomec jeden...Sakra! Kdo si myslí, že je. Mluvila si pro sebe v autě. Jela rovnou do kanceláře ještě, jesli není něco nové. Ale zjistila, že zatím nic moc. Sebrala se a frustrovaně odjela rovnou domů.
"Co tu děláš? Už se nebojíš, že tě oedhalí." "Chtěl jsem se jen omluvit. Hele vím přehnal jsem to, jo...nechci, aby se ti něco stalo, kvůli mě. Nemůžeme již tolik riskovat. Víš, že je to nebezpečné, když mě chytí pak bude to hodně zlé. Už tě nijak neochráním."
"Řekni mi jedno! Proč ti na mě tolik záleží?" "Co! No, protože nechci, aby se ti něco stalo." "Vážně, to je ten důvod." "A jaký jiný by měl být?" Hleděli si navzájem hluboce do očí, a pak odpověděla. "Já nevím, co třeba tohle." Políbila ho vší silou. Ani přesně nevděla, co přesně je vedlo právě k tomuto. "Omlouvám se, nechtěla jsem...já myslím, že by si měl raději jít. "Jo-asi-to-bude teď-nelepší.
Konnečně se vykoktal a najendou zmizel během chvilky. Nechápala to, co se právě stalo...Jen cítila, že když ho zase uvidí, už to nebude stejné jako dřív.

Dny ubíhaly a konečně se jim podařilo případ rozluštit. Neviděla ho od toho polibku. Ani neví zda ho ještě uvidí. Chtěla jít několikrát za ním a promluvit si o tom, co bylo, ale bála se. Poslední dny měla pocit, jako by ji někdo sledoval...A cítila, že on to nebyl. A proto, se neodvážila riskovat víc.
Seděl ve své Garáži a nemyslel skoro na nic jiného, kromě toho polibku. Stále zvažoval zda jít za ní, nebo ne. Nechtěl riskovat, bál se. Co když navíc tím, vše stratí. A co, když ne. Jeho mysl bloudila ještě hodnou chvíli...dokud se nerozmyslel

Prišel k ní, nebyla tam. Skočil k ní do práce, ale pohyboval se tak, aby ho nepoznal nikdo. Stála venku zarohem policejní budovy....Všiml si jak mluví s nějakými lidmi. Jako by to bylo dosti důvěrné. Najednou zaslech své jméno, zřejmě. A raději se ihned vypařil. Nevěděl, co přesně řekla, ale bál se. Co, kyby ho prozradila. "Ne to, to by neudělala." "Ale, co když musela" "Sakra!" Mluvil si pro sebe. No, nebyl si jistý, co si má o tom myslet. Slyšel své jméno možná a to bylo to, co mu nedalo prozatím klid.

Bylo to opět pár ní, co ji neviděl. Toužil, ale vědět, co přesně říkala v té chvíli, a jak to bude dál. Objevil se v práci, velmi pozdě, věděl, že tam, už skoro nikdo nebude...ona již odcházela ke svému Autu. "Co tu děláš?" "Neměl by si tady být? " "Slyšel jsem tě! Mluvila jsi o mě, před pár dny." "Co? O čem to mluvíš?" "Byl jsem tady a zaslech své jmnéno." "Aha, tohle. Nemluvila jsem o tobě. Bylo to o prípadě, někdo měl stejné jméno jako ty. To mi tak málo důvěřuješ. Slybila jsem, že tě neprozradím. To jen z důvodů, proč jsem se ti také výhýbala. Měla jsem pocit, že mě sledují. Víš co, je to jedno. Jestli je to tak, pak je zbytečné, aby jsi říkal něco víc. Odcházím, promiň." Sebrala se, nasedla do auta odjela.


Přišel do jejího bytu, jako by nic. "Odpusť, odpusť prosím. Máš pravdu, chtěl jsem to udělat, chtěl jsem tě také políbit to byl ten důvod. A promiň, že se občas chovám jako blbec" Líba ji tvrdě a rychle. Nenechl ji, ani domluvit. Toužil to udělat už dávěji, ale nikdy se neodvážil. Jeho ruce okamžitě pracují na rozepnuní její košile. Jako její jsou zapleteny v jeho vlasech. Odělili se od sebe na chvíli. Oba těžce dýchaly. Opět se vrknul na ni. "Hej! Umm, měly bychom spomalit." "Jo, máš pravdu, odteď budeme mít všechcen svůj čas." "Souhlasím." "Možná to budu znít trochu divně, ale vždy jsem doufala, že snad jendou ti řeknu, Miluji tě." "Není to divné, ale líbi se mi to, citím totiž samé." Políbil ji sladce na rty a na čelo.


"A moc se omlouvám, že jsem na tebe křičel, když jsem si myslel, že jsi mě zradila." "To je v pořádku, chápu tě. Asi bych se tak trochu zachovala podobně." Usmály se na sebe. "Víš, od teď si budeme muset dávat věší pozor." "Vím...a když budeme držet spolu, jsem si jista, že to zvládneme. Nebo snad ne?" "Ne, ne...souhlasím, společně to všechno zvládnem. Měl bych raději jít." "Nemohl bych prosím ještě chvíli zůstat." "No chvilka, přeci nikoho nezabije, tak proč ne." "Děkuji." Ona políbi ho lehce, ale s láskou. "Mmm, jestli mě budeš takto líbat pokaždé, tak nevím zda se mi někam bude chtít." Usměje se na něj tiše. "Já vím...Možná je to to, co chci." Usmála se šibalsky. "Kdo ví, třeba jednou to půjde, tak jak chceš."

Tiše políbil ji a přitáhl si ji těsněji k sobě. Odešel, až když nakonec usnula. Probudila se později sama...
Vedle ji nechal list: Hej, musel jsem, už jít, promiň. Uvidíme se, brzy doufám. Bude se mi jistě o tobě zdát. Konečně jsem opět šťastný...to je díky tobě. PS: Jsi tak sladká, když spíš.
Usmála se a položila si list na srdce a opět šťastně usnula. Protže teď věděla, že už není sama, že má někoho, kdo bude s ní a pomůže jí, kdykoliv to bude potřeba. A uděla vše pro to, aby ji i sebe nějak ochánil.

→ Konec ←

Omlouvám se za chyby. Tak tedy, co si myslíte? Zajíma mě to? Mám ještě někdy, něco s těmi dvěmi napsat? Nebo, už raději ne? Opravdu mě zajímá, váš názor. Ale v připadě, hodně vulgarních nazoru, nebo tedy komentářu. Si to raději rozmyslete, zda něco napíšete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AnneR |type-graphics.blog.cz| AnneR |type-graphics.blog.cz| | Web | 21. srpna 2014 v 21:15 | Reagovat

Děkuju moc♥
A děkuju za zapsání do affs:)

2 Nila Nila | Web | 21. srpna 2014 v 21:34 | Reagovat

B&B znám pár dílů jsem zkoukla,parádní seriál ;-) Úžasná úvodka! Nic méně taky parádní příběh až na ty chyby,ale ty dělá každý takže to neni tak závadné :D Líbí se mi to,měla bys psát dál ;-)

3 AnneR |type-graphics.blog.cz| AnneR |type-graphics.blog.cz| | Web | 21. srpna 2014 v 21:45 | Reagovat

Děkuju si zlatá!...Jo to přemýšlení mě zabíjí:D;-)

4 Teri | prettylittleliars-only Teri | prettylittleliars-only | Web | 21. srpna 2014 v 22:09 | Reagovat

Je to fakt dobrý, piš dál:)

5 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 22. srpna 2014 v 10:29 | Reagovat

Nezlobse, ale já příběhy u nikoho nikdy nečtu :-? pohádku Kráska a zvíře miluju :-P ale seriál neznám :-( u nás minulý rok Prima Love zrušily :-x jinak bych se určitě dívala ;-) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fancluby do kterých patřím:
|