Srpen 2014

Sakra práce!

29. srpna 2014 v 21:06 | Creative-Designs(Lucy) |  + S I T E + ► SITE INFO
Jak to vše spackat. Moc se omlouvám. Vím dneska, tady nic není. Nebyla jsem doma. Krásně sluníčko svítilo a já se hezky prošla. :D A ještě šla něco nakoupit. :-P Ale to by nebylo přímo ono, že...
No taky jsem, procházela nějaké obchody jen tak, a koukala kde co mají. Zkoušela, jsem si něco, ale nic mic se mi nelíbilo zrovna. Jako naschvál, když jsem vycházela z obchodu...praštila jsem se nechtěně do loktu. A pak v druhém obchodě to samé, do stejného místa, ještě k tomu. A aby to nebylo málo, když jsem dorazila domů tak jsem se tam praštila znova, na to místo.
Je to hrůza, docela mě to bolí a štípe. Mám to trochu červené. Tak asi zítra budu odpočívat a nevím zda, udělám něco grafické. Už toto psaní, me tochu vyčerpává. A ještě jako na potvoru, je to ruka se kterou nejvíce pracuji. :-( Ach jo.
Ale jinak, jsem si teda den užila hezky, až na tu maličkost no. Naštěstí bylo dneska krásně a nepršelo. :)) Takže tak no...

Edit: 31.8.2014....Ruka je na tom lépe. Momentálně k nám přijela nečekaně návštěva. Takže, nemám čas něco dělat. :-( Zítra vám, ale snad napíši, co a jak. A něco málo, co jsem dělala! No, už musím běžet, takže zatím se mějte krásně. :)) A užíjte si krásný zbytek Víkendu. :)

TVD avatary 01

28. srpna 2014 v 19:16 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► AVATARS
Konečně jsem dokončila, alespoň 5 avatarů s TVD. Prostě jsem chtěla udělat, něco jiné. A tak jsem udělala toto. :D

Jako vždy platí
Neupravuj. Pouze velikost, můžeš.
Nevydávej za své a uvěď zdroj...By: creative-designs.blog.cz

No, coříkáte? Myslám, že tak hrozné nejsou? Snad se buou líbit. :))

Jencarlos Canela - Eres

26. srpna 2014 v 18:09 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Je mi líto dneska jen song...Který mám fakt ráda. ♥ Vlastně od něho mám ráda vše. :D Na grafiku nemám náladu dneska. Zkoušela jsem něco, ale vůbec se mi to zatím nelíbilo. Navíc asi udělám snad brzy nový design...Ne, že by se mi tento nelíbil, to fakt ne. Ale je mi smutno, když ho vidím. Jelikož jsem právě zjistila, že dneska se moje milovaná Gaby a JenCarlos, rozešly. :-( Plačící
Doufám, že to je jen něco přechodné...a že se časem opět vratí k sobě. Jelikož, jsou opravdu krásný pár. :-*

Je to JenCarlos. s písní Eres. ♥ Miluji jeho hlas. ♥ Je opravdu krásný. <3


Theo james Shailene woodley rozvrh hodin 01

25. srpna 2014 v 16:02 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► Timetables
Blíží se nám konec prázdnin. Je to jen pár dní, škola je před námi. Abychom se těšili, alespoň trochu, udělala jsem vám 2 rozvrhy. Kdo bude chtít víc, stačí napsat.
Oba jsou dělané se Sheo...tedy: Theo James a Shailene Woodley.

2


Snad se vám budou líbit. :)) A třeba je i někdo využije. :-D

Šablony na fotky 03

22. srpna 2014 v 21:05 | Creative-Designs(Lucy)
Prostě jsem, zase dostala chuť udělat šablony na fotky k článkům. Jsou jendoudché, ale mě se docela líbili. :) Vím, měla bych taky udělat něco jiné. Snad brzy ano, nebo možná ještě dneska, uvidíme. :) Nějak trochu nestíhám dnes. :-(
Tentoktát, jsem udělala celkově 4.
Snad nebudou tak zlé a budou se vám, alespoň trošičku líbit.

Jako vždy platí
Neupravuj. Pouze velikost, můžeš.
Nevydávej za své a uvěď zdroj...By: creative-designs.blog.cz

Demi Lovato - Let It Go...

22. srpna 2014 v 17:03 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Chtěla jsem poděkovat, za všechny komentáře k povídce. Opravdu moc děkuji. :)) Vím, že tam bylo pár chyb. :-( Omlouvám se, příště se budu snažit napravit je. Jen co budu mít ten word. Jistě to půjde lépe. :)
Zde vám, dám jeden pěkný song. Mám ho fakt ráda, jako i Demi. ♥ Ona má krásné písně.
A jelikož jsem dneska, ještě neměla čas dělat něco grafické. Posnažím se teď něco vymyslet. :)

ZRADA A LÁSKA (BATB)

20. srpna 2014 v 16:09 | Creative-Designs(Lucy)
Nevím, co mě to napadlo...Jistě každý z vás, zná seriál Kráska a zvíře "Beauty and the Beast". Běží to na Prima Love s sobotu večer. No prostě jsem se rozhodla, že bych napsala krátkou FF tedy FanFiction. Ano v mé hlavě to víří stále a tak jsem to musela udělat. Jen doufám, že se bude líbit a nebude to zase, tak přišerné. Je to trochu AU. Komentář by mě moc potěšil, ráda byhc totiž znala vaše názory. :)
_____________________________________________________________

FanFiction: Bude s Catherine Chandler(Kristin Kreuk) Vincent Keller(Jay Ryan).
Hodnocení: K,T možná trochu, M.
Jednorázová kapitola.
Název: ZRADA A LÁSKA

Přápad, který vyšetřovaly, se snad zdal neřešitelný. Opět ho potřebovala...ano, věděla, že jen Vincent, by mohl nějak pomoct a dostat je jistě na správnou stopu. Vzala auto a jela směrem ke Garaži, jako to dělala vždyky, když ho potřebovala. Vklouzla dovnitř okamžitě. Ani neklepala, byla tak frustrovaná, že nic nemají. "Hmm, Ahoj." Pozdravila ho tišeji. "Co tu děláš, říkal jsem, že zde, nemáš chodit. Jen když to je hodně důležité." "Já vím, omlouvám se, ale potřebuji poradit v případě."
"Promiň, ale dnes nemám čas, ani chuť něco řešit." "Vinci, stále se zlobíš kvůli tomu, co bylo minule." "Ne...to jsem ti již odpustil." "Vážně! Mě se zdá, že ne." "Hele, podívej se, skoro mě odhladily a chytly. Víš, co by se stalo. Proto nemám rád, když zde chodíš tak často...co když tě někdo sledoval." "Nesledovaly, ujistila jsem se" "Jak to víš, hmmm."

J.T.Forbes právě přišel s Notebookem v ruce. "Ooo, už zase je tady." "Jo, ale myslím, že již odchází. "Máš pravdu, neměla jsem tady chodit, byla to chyba. Myslela jsem, že mi pomůžeš, ale jak je vidět tak asi ne. Možná by sis měl uvědomit, co vlastně chceš." Sebrala svou tašku a ihned odešla."
"Takže, co to bylo." "Nic, jen chtěla pomoct s případem a já ji poslal pryč. Sakra!" "Hej klídek, myslím, že to bylo tahle lepší. Víš, že by tu správě neměla vůbec chodit. Ohrožuje nás tím, i sebe." "Já vím, ale prostě."

Pytomec jeden...Sakra! Kdo si myslí, že je. Mluvila si pro sebe v autě. Jela rovnou do kanceláře ještě, jesli není něco nové. Ale zjistila, že zatím nic moc. Sebrala se a frustrovaně odjela rovnou domů.
"Co tu děláš? Už se nebojíš, že tě oedhalí." "Chtěl jsem se jen omluvit. Hele vím přehnal jsem to, jo...nechci, aby se ti něco stalo, kvůli mě. Nemůžeme již tolik riskovat. Víš, že je to nebezpečné, když mě chytí pak bude to hodně zlé. Už tě nijak neochráním."
"Řekni mi jedno! Proč ti na mě tolik záleží?" "Co! No, protože nechci, aby se ti něco stalo." "Vážně, to je ten důvod." "A jaký jiný by měl být?" Hleděli si navzájem hluboce do očí, a pak odpověděla. "Já nevím, co třeba tohle." Políbila ho vší silou. Ani přesně nevděla, co přesně je vedlo právě k tomuto. "Omlouvám se, nechtěla jsem...já myslím, že by si měl raději jít. "Jo-asi-to-bude teď-nelepší.
Konnečně se vykoktal a najendou zmizel během chvilky. Nechápala to, co se právě stalo...Jen cítila, že když ho zase uvidí, už to nebude stejné jako dřív.

Dny ubíhaly a konečně se jim podařilo případ rozluštit. Neviděla ho od toho polibku. Ani neví zda ho ještě uvidí. Chtěla jít několikrát za ním a promluvit si o tom, co bylo, ale bála se. Poslední dny měla pocit, jako by ji někdo sledoval...A cítila, že on to nebyl. A proto, se neodvážila riskovat víc.
Seděl ve své Garáži a nemyslel skoro na nic jiného, kromě toho polibku. Stále zvažoval zda jít za ní, nebo ne. Nechtěl riskovat, bál se. Co když navíc tím, vše stratí. A co, když ne. Jeho mysl bloudila ještě hodnou chvíli...dokud se nerozmyslel

Prišel k ní, nebyla tam. Skočil k ní do práce, ale pohyboval se tak, aby ho nepoznal nikdo. Stála venku zarohem policejní budovy....Všiml si jak mluví s nějakými lidmi. Jako by to bylo dosti důvěrné. Najednou zaslech své jméno, zřejmě. A raději se ihned vypařil. Nevěděl, co přesně řekla, ale bál se. Co, kyby ho prozradila. "Ne to, to by neudělala." "Ale, co když musela" "Sakra!" Mluvil si pro sebe. No, nebyl si jistý, co si má o tom myslet. Slyšel své jméno možná a to bylo to, co mu nedalo prozatím klid.

Bylo to opět pár ní, co ji neviděl. Toužil, ale vědět, co přesně říkala v té chvíli, a jak to bude dál. Objevil se v práci, velmi pozdě, věděl, že tam, už skoro nikdo nebude...ona již odcházela ke svému Autu. "Co tu děláš?" "Neměl by si tady být? " "Slyšel jsem tě! Mluvila jsi o mě, před pár dny." "Co? O čem to mluvíš?" "Byl jsem tady a zaslech své jmnéno." "Aha, tohle. Nemluvila jsem o tobě. Bylo to o prípadě, někdo měl stejné jméno jako ty. To mi tak málo důvěřuješ. Slybila jsem, že tě neprozradím. To jen z důvodů, proč jsem se ti také výhýbala. Měla jsem pocit, že mě sledují. Víš co, je to jedno. Jestli je to tak, pak je zbytečné, aby jsi říkal něco víc. Odcházím, promiň." Sebrala se, nasedla do auta odjela.


Přišel do jejího bytu, jako by nic. "Odpusť, odpusť prosím. Máš pravdu, chtěl jsem to udělat, chtěl jsem tě také políbit to byl ten důvod. A promiň, že se občas chovám jako blbec" Líba ji tvrdě a rychle. Nenechl ji, ani domluvit. Toužil to udělat už dávěji, ale nikdy se neodvážil. Jeho ruce okamžitě pracují na rozepnuní její košile. Jako její jsou zapleteny v jeho vlasech. Odělili se od sebe na chvíli. Oba těžce dýchaly. Opět se vrknul na ni. "Hej! Umm, měly bychom spomalit." "Jo, máš pravdu, odteď budeme mít všechcen svůj čas." "Souhlasím." "Možná to budu znít trochu divně, ale vždy jsem doufala, že snad jendou ti řeknu, Miluji tě." "Není to divné, ale líbi se mi to, citím totiž samé." Políbil ji sladce na rty a na čelo.


"A moc se omlouvám, že jsem na tebe křičel, když jsem si myslel, že jsi mě zradila." "To je v pořádku, chápu tě. Asi bych se tak trochu zachovala podobně." Usmály se na sebe. "Víš, od teď si budeme muset dávat věší pozor." "Vím...a když budeme držet spolu, jsem si jista, že to zvládneme. Nebo snad ne?" "Ne, ne...souhlasím, společně to všechno zvládnem. Měl bych raději jít." "Nemohl bych prosím ještě chvíli zůstat." "No chvilka, přeci nikoho nezabije, tak proč ne." "Děkuji." Ona políbi ho lehce, ale s láskou. "Mmm, jestli mě budeš takto líbat pokaždé, tak nevím zda se mi někam bude chtít." Usměje se na něj tiše. "Já vím...Možná je to to, co chci." Usmála se šibalsky. "Kdo ví, třeba jednou to půjde, tak jak chceš."

Tiše políbil ji a přitáhl si ji těsněji k sobě. Odešel, až když nakonec usnula. Probudila se později sama...
Vedle ji nechal list: Hej, musel jsem, už jít, promiň. Uvidíme se, brzy doufám. Bude se mi jistě o tobě zdát. Konečně jsem opět šťastný...to je díky tobě. PS: Jsi tak sladká, když spíš.
Usmála se a položila si list na srdce a opět šťastně usnula. Protže teď věděla, že už není sama, že má někoho, kdo bude s ní a pomůže jí, kdykoliv to bude potřeba. A uděla vše pro to, aby ji i sebe nějak ochánil.

→ Konec ←

Omlouvám se za chyby. Tak tedy, co si myslíte? Zajíma mě to? Mám ještě někdy, něco s těmi dvěmi napsat? Nebo, už raději ne? Opravdu mě zajímá, váš názor. Ale v připadě, hodně vulgarních nazoru, nebo tedy komentářu. Si to raději rozmyslete, zda něco napíšete.

Rozdělaní AFFS...

20. srpna 2014 v 13:45 | Creative-Designs(Lucy)
Tak koukám k AFFS, zjistím, že je musím rozdělit. Tedy na funkční a činné a zrušené. Ano, jak jsem dneska zjistila, někteří, už svůj blog i zrušily. Přitom ještě včera šel. :(
___________________________________________________________________________________________
PŘEHLED AFFS

1 AFFS OK, téměř stále přidává články. A je, co číst. Líbí se mi tam. A vždycky tam ráda kouknu :3


3 AFFS Andy v pohodě. Články dává. Skoro vždy, je tam něco nové. Blog funguje. Ráda, tam chodím. :)) A thea mám taky ráda. ♥

4 AFFS OK! Zatím nezrušila blog...I když nepřidává často, stále funguje. Grafiku má krásnou. A já tam chodím velmi často.


5 AFFS To je jasné, není co dodat. Má články pravielné. Vždy, když můžu, tam ráda zajdu.
_________________________________________________________________________________________________


Zrušené:
2 AFFS Dneska jsem zjistila, že zřejmě nakonec, svůj blog zrušil(a). Je to škoda. :-( Jestli se někdy vrátí, klidně mi může opět napsat. :)

M83 fea. Susanne Sundfor...

14. srpna 2014 v 20:30 | Creative-Designs(Lucy) |  + S O N G S +
Dneska je u nás docela zamračeno. Tak jsem doma. :P A zřejmě udělám něco grafické. Ještě uvidíme. :3
Další z mých oblíbených songů. :D Snad i vám se bude líbit. :))

Šablony na fotky 02

14. srpna 2014 v 10:30 | Creative-Designs(Lucy) |  + G R A P H I C + ► SHAPES
Opět lehčí šablony na fotky k článkům. Tenktokráte jsou tři...Snad se budou líbit. Možná později, ještě něco přidám.
Jako vždy platí
Neupravuj. Pouze velikost, můžeš.
Nevydávej za své a uvěď zdroj...By: creative-designs.blog.cz
Fancluby do kterých patřím:
|